Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kik csakis párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik csakis párkapcsolat mentes szexualitásra vágytok, mi miatt nem akartok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű kapcsolatot preferáltok? Csak szex és más semmi vagy barátság extrákkal? Inkább alkalmi jellegűt, vagy egyetlen rendszeres partnert? Számotokra mi fér bele 1-1 ilyen együttlét során (orált adni-kapni, szex, anál, hova élvezhet a partnered)? Mióta gondolkoztok így, és jelenleg mennyi idősek vagytok, hogy még mindig így vélitek?

2022. máj. 22. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

akkor csak a farok kellett, amúgy nem volt energiám, és nem kívántam párkapcsolatban lenni

ahhoz mindig dolgozni kell, hogy megtartsd

2022. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott kapcsolatot az exem óta. Igaz már előbbre is foglalkoztatott a gondolat, vhogy nem megy a monogámia.

Sose csaltam meg.

Adni és kapni is szeretek, mivel szeretem dominálni a ffit, az is oda vissza. Élvezni, ahova sikerül, v. ahova szeretne.

N

2022. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Fuuu, ez az ABC pontokba szedett szexualitás, meg elvárások felsorolása és annak megfelelniakarás. Siralmas komolyan. Ez tipikusan a mai "OK vagy Del" mentalitás, köszönhető a mádiának és a csodadigitalizációnak. Jobbra vagy balra húzzuk.

Mennyi match és like meg bekövetés. Ez dönt.

Még véletlenül se egy hosszú séta a Dunaparton, este kavicsdobálás a vízbe, összebújva, átölelve hanyattdőlve és behunyt szemmel simogatva-szeretkezve. Ááá, a filmezzünkrendeljünkpizzát az esti program.

2022. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 tök jó, hogy ezt leírtad, nincs tinderem, sose érzetem, hogy kéne. Az elvárásokat se és szerencsére nincs megfelelési kényszerem, már 20-on éves koromtól.

És amit a végén írsz, pont ezt szeretem, csak ahogy írtam nyitott legyen.

Sokszor ismerkedem, szólítanak le utcán, boltba pl.

N

2022. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!