Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak akik voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak akik voltak már szűz lánnyal: éreztétek a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
Nagy a különbség egy nem szűzhöz képest?

2022. máj. 22. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Én nem éreztem. Lehet, hogy már korábban átszakadt neki.
2022. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
8 szűz lánnyal voltam, nem éreztem kifejezetten, csak hogy szűk (általában)
2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
2 lánynak voltam én az első, egyiküknél éreztem és vérzett is.
2022. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
4 lánynak voltam én az első, soha nem ereztem semmit, egyiknek sem verzett és nem is fájt nekik
2022. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A szűzhártya az életkor előrehaladtával spontán átszakad. Bizonyos életkor felett max. egy fél cm-s, cm-s kis vékony hártyadarabka marad belőle a szeméremajkak felső részébe "simulva" (de az SINCS mindenkinek!). Csak az ujjaira hagyatkozva egy nőgyógyász professzor sem tudná kitapogatni, nemhogy a cerkáddal érezd.

Vérzés az esetek többségégen pont ezért nincs, vagy max. csak pár csepp.

2022. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Sokan nagyon általánosnak veszik, hogy nincs, meg már átszakadt pl sportolás közben. Holott ez elég ritka jelenség, egyszerűen arról van szó, hogy ez alapból egy jelentéktelen hátya általában (néhány szélsőséges esetet leszámítva) szóval nem egy centi vastag szövet, amit érezni lehetne. A nehézség inkább, hogy szűkebb, rástresszel a lány, ez lehet kellemetlen mind a két félnek inkább.
2022. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nagyon vigyáztak és óvatos voltam.
2022. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Több lánnyal is volt dolgom. Egyiknél sem éreztem semmit. Jó előtte már volt ujjazás orál stb. Azalatt szépen kapott a hártya.
2022. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Upsz!

Törölték a hozzászólásomat. talán túl informatív volt??

Sittes egy oldal ez. Leírod az amúgy köztudott biológiai tényt és kicenzúráznak. Szánalmas! :D

2022. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy csomót nekem is töröltek. Ilyren a szolásszabadság. Ha becsomalgolod szépen mint a szaloncukrot akkor mondhatsz bármit.
2022. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!