Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha at szakitom a szuzhartyamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha at szakitom a szuzhartyamat valamivel, akkor a kesobbiekben nem fog fajni a szex..?

Figyelt kérdés
Peldaul ha egy szajfennyel csinalnam..?

2021. ápr. 24. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Szia ! Itt vagyok segítek!
2021. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen????

Te sem vagy normális.

2021. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Ha szereted akivel csinálod, akkor sem fáj.


...csak azért fáj a legtöbb embernek, mert nem szerelemből fekszik le a másikkal, hanem azért, hogy túl legyen rajta, sok marha! :-)

2021. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Koszonom 3-as! :)


2-es, ki mondta, hogy annyi vagyok..? Es amugy sem mondtam, hogy tenyleg meg csinalnam, csak kerdeztem..


1-es:ohm...

2021. ápr. 24. 23:17
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Te magad mondtad már több posztodnál meg privibe is...Hogy 14 vagy s még fiatal
2021. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amugy nem arra van ez az oldal, hogy kerdezzek?? Nem kell valaszolni, ha irritallak, amugy is tudom, hogy egy idiota vagyok, nem kell ezt is a fejemhez vagni mar megint, egy retaldalt kerdesert...de megint en leszek be oltva, hogy milyen egy buta picsa vagyok..
2021. ápr. 24. 23:20
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak szólok: egy farok sokkal vastagabb mint egy szájfény, szóval ha nem egy hasonlóan vastag tárggyal próbálkozol, akkor semmi értelme magadba dugdosni hülyeségeket...
2021. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszodat! Most legalabb okosabb lettem
2021. ápr. 24. 23:36
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha szerelemből, odafigyelő párral fekszel le, nem lesz rossz élmény. Egy merev, nem oda való tárgy feldugása sokkal jobban fájhat szerintem, mintha élőben szakítják át, amikor fel vagy izgulva. Egyébként a tampon, az ujjad, sőt ujjazáskor akár két ujj is beférhet úgy, hogy a szűzhártya még nem szakad át, hanem végül a pénisztől érzed azt a kis fájdalmat. Ez alapján a szájfény nem hiszem, hogy átszakítaná.
2021. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarja mindenki átszakítani a szűzhártyájat?:D Ami alapon lyukas, mivel a menstruacios vernek valahol tavoznia kell es eleg rugalmas is ami azt eredmenyezi, hogy lehet akar aktiv szexualis eleted is sertetlen szuzhartyaval.
2021. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!