Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szép a lábam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép a lábam?

Figyelt kérdés

[link]


Lehetne karcsúbb a lábfejem vagy mit gondoltok róla?



2022. máj. 23. 23:39
1 2 3
 21/27 Lacc80 ***** válasza:
34%
Nem. Ez egy pasiláb.
2022. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Itt van 2 másik kép hátha ez jobban segít! :)


[link]


[link]

2022. máj. 24. 12:30
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya, mert messze van tőle, de nem is tetszik hiába van lábfétisem.

Nekem a vékonyabb, csontosabb jön be. Alakod is jó eséllyel vastagabb, ami szintúgy nem jön be.

Harisnya engem egyébként nem vonz, ahogyan a festett köröm se.

Most beszélhetünk arról, hogy milyen lehetne és milyen nem, de attól mert valakinek lábfétise van, nem ugyan az tetszik, ahogyan az alakból sem. Ugyan úgy ízlések vannak. Például van aki a kis és van akinek a nagy lábak tetszenek, van akinek a hosszú lábujjak, húsos/csontos lábak, vagy velem ellentétben pont a vörösre lakkozott köröm és még sorolhatnám pár oldalon keresztül.

2022. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szívesen eljátszanék velük (meg persze minden mással is, ha benne lennél 😆)


A combjaidról is tudnál feltenni haris képet? Nekem azok a kedvenceim, és az egyik legpuhább/legérzékibb terület a hölgyeken

2022. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon tetszik, nem baj, ha husisabb.
2022. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, nem vagyok lábfetisiszta, de születtek a fejemben erotikus gondolatok :)
2022. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De talpas képet miért nem tettél fel?
2022. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!