Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megőrülök az elegáns, idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök az elegáns, idősebb Nőkért, de tudom, hogy esélyem sincs náluk. Nyílván a koromból fakadóan, mert 20 vagyok csak. Tudom, hogy nem vagyok velük egy "súlycsoportban" semmilyen téren, de nagyon vonzanak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Aki mer, az nyer. Nem földönkívüliek, bro.
2022. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj velük első körben beszélgetni. Hátha
2022. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Esetleg van valaki hasonló cipőben?
2022. máj. 24. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Az 1-es vagyok. Én vagyok hasonló cipőben. 21 évesen dughattam volna egy 38 évessel, de sajnos messze volt tőlem, vajdasági magyar volt. Nagyon csinos, elegáns nő volt, a pasasok ott csorgatták a nyálukat a képei alatt. Velem is csak úgy kezdett el foglalkozni, hogy a kommentszekcióban keményen összekaptunk, de "felizgatta" az "intelligenciám". :D Férjezett is volt, igaz, panaszkodott, hogy a férje egy vadállat. Olyanokat írogatott nekem, hogy nagyon szívesen bevenné a kuracomat... :D Szerintem érdemes az elhanyagolt, házas nőknél próbálkozni. Ők mindig vágynak a figyelemre és szeretik a friss husit is. ;)
2022. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Hat szivem ha jo pasi vagy akkor van esélyed :D szerinted egy elegáns idősebb no vmi szottyadt vénembert akar egy fiatal helyett?
2022. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Sokan járnak a cipődben. Össze se tudnám számolni, hányan próbálkoznak nap, mint nap

Csak azért, mert a munkám miatt elegánsan kell lennem hétköznaponként

Ha összekapod magad, és nem slampos, beijedt suhancként próbálsz elmakogni két szót, akkor még esélyed is lehet valakinél

2022. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az értelmes hozzászólásokat. 🙂
2022. máj. 24. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Én egy szomszédommal jöttem össze. Én 24 éves voltam ő 51 akkor.

2 gyereke volt de már egyik se lakott nála, mindkettő külföldön tanult. A férjétől elvált már rég.

Sokat dumálgattunk, cigiztünk a "gangon". Néha segítettem neki apróságokban.

Aztán vettem a bátorságot és egy pohár bor mellett elárultam neki hogy oda vagyok érte. Utána már elég egyszerűen ment minden, nem voltak olyan gondok mint a korombeli lányokkal :D Később tisztáztuk hogy ez csak szexkapcsolat és mindenki boldog volt.

Másfél évig tartott ez a dolog aztán talált magának valami gazdag pénzes faznt aki elvette feleségül :D De az a másfél év minden tekintetben megérte, mondhatni a legjobb párkapcsolatom eddig.

2022. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

No para, majd fordul a kocka.

30-40 évesen majd a 20 évest kívánod majd.

Egyébként ha tetszik neked egy nő merj tenni érte.

2022. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!