Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg lehetetlen egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen egy idősebb nővel csak szex kapcsolatott találni 19 évesen?

Figyelt kérdés
Próbálkozók 1-2 hónapja, de olyan jelentkező eddig nem volt aki nem ilyedt volna vissza azért mert, csak 19 éves vagyok. Csak vágynak rá hogy egy fiatalabb pasival legyenek majd ott a lehetőség akkor inkább hagyják? Mi a tapasztalatok ebben?

2022. máj. 22. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

engem hidegen hagynak a 19 évesek

33N

2022. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Engem is. Nekem fontos, hogy egy férfi tudja mit csinál, legyen tapasztalt, ne nekem kelljen tanítgatni. Úgy általában a nőknek nem előny, ha fiatal a férfi.
2022. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Majd 10év múlva próbálkozz.
2022. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3-as az a baj hogy most jön be az idősebb korosztály nem később. Mellesleg tisztában vagyok ezekkel amiket felsoroltatok, párszor volt már lehetőségem végig hallgatni. De nem ezt tartom fontosnak ebben a kérdésben hanem azt a részét hogy akik vágynak, erre azok csak képzeletben szeretnék vagy szeretnék is igazán kipróbálni/csinálni fiatalabbal.
2022. máj. 22. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Max 23 éves korú csajok vállalnának be.
2022. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

1-2


Miért olyan nehéz elképzelni, hogy valaki már 19 évesen is tudja, mit csinál?

2022. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
2-es vagyok. De, biztos van olyan is, aki 19 évesen tudja. Mondjuk 10-ből 1. Azaz akkor lefekszem az elsővel, de béna, nem élvezem. Lefekszem a másodikkal, az sem jó. Aztán a 3. 4-5... Meddig kéne próbálkoznom? Meg "ingyen" odaadnom magam? Hülye azért nem vagyok. Sajnos nagyon sok pasi rossz az ágyban, és nem mindenki csak a fiatalság miatt. El sem tudom mondani milyen borzasztó úgy lefeküdni valakivel, hogy ki vagy éhezve, erre nem kapsz semmit, csak az érzést, hogy neki jó volt, ő élvezte, te meg így jártál. Talán majd máskor. Kösz, de inkább nem. Nem kell ezért lepontozni. Nem szeretetszolgálat vagyunk, ha lefekszem egy pasival, élvezni szeretném, szerintem ennyi nekem is, meg minden nőnek jár. A 19 évesek gyakoroljanak a 19 éves lányokkal.
2022. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha 19 évesen van tapasztalata az ágyban, az idősebb nőkkel akkor nekem ok.Pont fiatal pasit keresek és tényleg csak kizarólag szexre😎😀
2022. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8


Te hány éves vagy?

2022. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
44 éves vagyok,😜😀 8as hozzászóló
2022. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!