Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok bennetek zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok bennetek zavar ha összejöttök egy pasival akinek a legutóbbi exe óta nincs borotválva az intim része, csak a herezacskója és a pénisze töve-nyilván ez az első szex alkalmával derül ki optimális esetben…?

Figyelt kérdés

…karbantartja, csak még nem számított szexre.


Zavarna bennetek, vagy megkérnétek hogy kezdjem vele valamit, vagy teljesen mindegy.?



2022. máj. 25. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
FÉRFI nem borotválja.
2022. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen, taszító a dzsumbuj
2022. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, mi a probléma. A fontos részek ezek szerint simák, nem a fanszőrét fogom nyalni, a farkán meg nincs szőr, hol a gond? :D
2022. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as igen tudom, azokat mindig is rendben tartom, csak a feletti rész amolyan “pamacs” és van akiket ez zavarhat.?
2022. máj. 25. 20:05
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Mindig van olyan. Előre nem jósolhatom meg, hogy pont az adott nő mit fog szólni hozzá. De szerintem a fontos részek rendben vannak, a többit meg majd karban tartod ezután, én biztos nem akadnék ki.

De erre jó megoldás, hogy ha randizni kezdesz valakivel, akkor eleve nyírd rövidre és nincs meglepetés.

2022. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna. Ha ápolt, tiszta akkor szerintem nincs ezzel semmi gond.
2022. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Az emberre, a férfire lesz kíváncsi, nem a fazonodra. Gumi legyen nálad ne borotva :)
2022. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, zavarna, és amíg ilyen, nem venném a számba. Nem kell full csupasznak lenni, csak nyírja rövidre. Látványra is nekem lelombozó, és azért de, rohadtul útban van orálnál. Azért ha rendesen bekapom, ott a szőr az orrom alatt, valamennyire hullik is, akármikor a számban maradhat, amitől undorodom. Herékről nem is beszélve. Szerintem nem nagy kompromisszum visszavágni belőle, nagy a probléma, ha valakinek a péniszét a szőr teszi férfiassá. Teszem hozzá, sosem volt még ilyen, csak csupaszt, vagy fazonra igazítottat láttam.
2022. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Milyen fazonúakkal találkoztál eddig?
2022. máj. 25. 22:11
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindig úgy kell könyörögni a férfiaknak hogy hagyják meg a szőrt és ne úgy nézzenek ki mint egy pubertás előtti gyerek, szóval engem fixen nem zavarna.
2022. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!