Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjak neki kedvet sz*pni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjak neki kedvet sz*pni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 6 hónapig együtt voltunk,és szerettük egymást.

De egyéb okok miatt gondolkoztam a szakításon.Ennek ellenére hagytam,hogy ő kielégítsen szájjal.Aztán szakítottunk.És szakításkor megjegyezte,hogy undorító,hogy hagytam hogy kielêgítsen úgy,hogy a szakításon járt az esze.Igaza is van nagyon megbántam.

Aztán eltelt fél év megbeszéltük a dolgokat és újra összejöttük,már hiányzott,és újra csinálunk ezt azt kézzel.De a barátnőmnek ez az eset traumát adott és örökre elment a kedve a sz*pástól.Hogy lehetne megoldani,hogy újra kedvet kapjon,vagy esetleg elveszítse ezt a kisebb traumát? Nem szeretnék semmi terápiára elmenni meg semmi ilyenre



2022. máj. 26. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyald lelkesen sokszor, talán egyszer mégis csak akarja viszonozni.
2022. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

vágj a földhöz egy tányért. Összetört? Összetört. Jó, most kérj tőle bocsánatot. Megvolt? Igen. És a tányér? Hát az úgy maradt...


Orálozna a barátnőd olyan férfit, akiben megbízik, benned már soha nem fog teljesen.

2022. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Barátom a bizalmát nagyon komolyan eljásztodatt...... ebből már nem sok jó alakulhat.... nem is értem minek vagytok együtt.

Lépjetek mindketten tovább.

2022. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Kend be Nutellával!
2022. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Ezek a nők ritka undorító teremtmények. Van ez a bizalom, hogy nekik jaj a bizalom, mert az fontos, az kell, meg ha elmegy a bizalom akkor vége a világnak.

Persze, közben meg sokkal több vaj van a csaj füle mögött mint gondolnád, ha hiszed ha nem, itt ebben a helyzetben, ebben a felállásban te vagy az áldozat, egy olyan ütőkartyat adtál a kezébe amit végig felfog tudni használni ellened, ezt vesztetted.

És ami durva az egészben az, hogy ha kicsit vajkalnal a csaj titkos kis világában, olyan undorító, mocskos, hazug dolgokat fedeznél fel, amitől kihanynad a beled.

Vert helyzetben vagy, ha már úgyis minden mindegy alapon, én megprobalnám a helyedben a mindent vagy semmit dolgot, vagy szopsz, vagy repülsz megint béjbeh.

2022. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, hogy jól értsem… megszívattad a szó minden értelmében, és azt akarnád, hogy újra bízzon benned, ámde ezért nem vagy hajlandó tenni semmit.

Jól értem?

2022. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Pszichológus a végzettséged? Nem? Akkor miért akarsz terápiát a tudat alattijába beült komplexusokra, gátlásokra?

Megjegyzem a leírásod alapján most sem a fene nagy érzelmi kötelék, hanem csak a szex miatt vagy vele és nem az érdekel téged hogy az újramelegítés során sérül-e vagy sem csakis az hogy megint lesz.pjon.

2022. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
#4 van erre valami gyakorlati tapasztalatod, hogy a Nutellával bekent lányok nagyobb kedvvel szopnak? 😦😂
2022. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Na🧐☝️! Elég legyen ebből gyerek! Nem kapsz két k rva nagy pofont ha most rögtön rendet csinálsz a szobádba.
2022. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem egészen értem, ő akart lepipázni, vagy te nyomtad rá a fejét a brokidra?

Ha ő kezdeményezett, te meg elfogadtad, akkor most érzelmi zsarolásnak vagy kitéve. De egyébként normális esetben a szex olyan dolog, hogy a felek csak azt csinálják meg, amihez kedvük van, utána meg nincs reklamálás. Leszopott, nem tetszett neki, ennyi, de ezt egy kapcsolat értékelésébe nem sportszerű belevonni.

Nem akarok ünneprontó lenni, de annak a kapcsolatnak nincs nagy jövője, amit egy ilyen jellegű hiszti és gátlás terhel.

2022. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!