Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nem fáj mikor nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nem fáj mikor nagyon hosszú és vastag?Mennyi idő míg megszokjátok és már kellemes?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 05:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es,minden bizonnyal az ön megközelítése a helytálló, de mint említettem, nem én voltam, (finoman fogalmazva) az első az életükben. Viszont jóval ezen esetek előtt volt egy, az első szerelmem, akinek én voltam az első és Ő nekem, úgyhogy azt is tudom,h az milyen, de persze az is lehet mindenkinek más és más. Bár azért a nőknek gyanítom,h fájdalmas az első néhány alkalom és a jóérzésű férfiaknak pedig gyötrelmes érzés, hiszen a partnere boldogságát keresve okoz fájdalmat. Nem tartom magam egy skalpvadásznak, de úgy alakult,h több mint húsz különböző nővel volt effajta dolgom és abban a két esetben volt csupán probléma. Egyébként harmónikus családi kapcsolatban élek, négy gyeremeket neveleünk, úgyhogy azt is láttam,h mi és hogyan fér ki onnan...szóval, valóban, az én készülékem, érzésem szerint rendben van.
2022. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!