Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, hogy mivel nyűgözzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogy mivel nyűgözzem le az ágyban?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozok egy sráccal akivel beszélgetünk egy ideje és nagyon ott van a kémia az eddigiek alapján, szóval nem elképzelhetetlen, hogy lesz egy kis ez-az.

Annyi a "baj" hogy ő sokkal tapasztaltabb nálam, meg valamivel idősebb is, de nem számottevően. Én viszont sokáig voltam egy hosszútávú kapcsolatban, ott megszokott módon, unalmasan ment a szex és picit elbizonytalanodtam.

Mivel tudnám úgymond lenyűgözni az ágyban? Tudom, minden pasi mást szeret, de írjátok le, titeket mi vesz le a lábatokról, aztán majd kipróbálom ami szimpi.


A bunkózást meg a komolytalan válaszokat kerüljük légyszi.


22L



2022. máj. 29. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Enged meg neki, hogy szagolgassa a lábad :)
2022. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban szerintem az nyűgözné le, ha nem próbálnál trükközni meg extrázni.

Azt írod, az eddigiek alapján működik a kémia. Akkor semmi gond, engedd el magad, add át magad az élvezetnek és élvezzétek egymást fesztelenül.

2022. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
S*ggpuszi, az kihagyhatatlan. T*nrúgás, majd lábmunka.
2022. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megy a kémia, az bőven elég lesz.

Ha ki akarod maxolni, akkor ne rohand le, hanem takarózzatok be, és alatta keresgéljen. Ha felforrósodsz, az tuti hatás.

2022. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Érleld a talpacskáidat egy hétig ugyanabban a műszálas zokniban aztán mikor akció lesz előjáték gyanánt add oda neki szagolgatni és nyalogatni.
2022. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A lábfétiseseket nem én pontoztam le, félig hasznost adtam rá, mivel szerintem kevés embernek jön ez be, bár fel lettem világosítva, hogy sokan csak nem vallják be. Minden esetre nem hallottam a pasitól, hogy ilyen vágyai lennének szóval ezt hanyagolom.

Többieknek is köszi!

2022. máj. 30. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol, hogy nem mondja, siman lehet labfetises (remelhetoleg nem ilyen beteg modon mint a kommentelok) csak nyilvan nemmeri mondani, mert a nok nagyresze menekul.

Nem mondom hogy dugd a szajaba a labad, de ebben a temaban is puhatolozhatsz, hogy tetszik-e neki. ha kiderul hogy labfetises (rengetegen azok) es latja hogy erre te is nyitott vagy, imadni fog :)

2022. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexre kerül a sor szerintem a legfontosabb, hogy aktívan vegyél benne részt. Egy fadarabként fekvő nő nagyon lankasztó. Simán kezdeményezhetsz, és jelezd bátran ha valami nemjó, esetleg másként, vagy más pózban folytatnád.
2022. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

"nagyon ott van a kémia"


Ha még nem találkoztatok, akkor nincs itt semmilyen kémia.

2022. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az üzenetek alapján ott volt, nyilván személyes találkozás előtt ez csak "spekuláció".

De azóta megtörtént a randi, tényleg megvan a kémia, szuper volt minden, szóval lesz még folytatás.

2022. jún. 3. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!