Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár napon belül elveszítem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napon belül elveszítem. És nem tudom hogy hogyan nyűgözzem le. Ötletek hogy hogy kápráztassam el? Pl. : pózok, technikák.

Figyelt kérdés
Kérlek valaszoljatok, Nagyon fontos ez nekem

2018. ápr. 8. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy kommunikáljatok közben, na meg úgy is észre fogod venni, hogy mi az ami tetszik neki és mi az ami nem annyira. Ami nem tetszik neki ne erőltesd.
2018. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Milyen nemű vagy? Férfi? Nő? Transznemű bébifóka?
2018. ápr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Gyakoriról akar pózt meg technikát.

Vicc. Rendelj magadnak EMAG-ról.

2018. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Elkápráztatni azzal tudod biztosan, ha látja rajtad, hogy nagyon kívánod, és odafigyelsz arra, is hogy ő mit élvez legjobban, nem vagy önző.

A pózok és technikák mindenkinél mások, mindenki mást szeret, nincs rá recept.

2018. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hmmke ***** válasza:
34%
Ugy nyugozod le, hogy odaadod a szuzesseged, akinek elso alkalomnal ez nem eleg az egyebkent sem erdemli meg
2018. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne akard lenyűgözni! Ha első alkalommal elkápráztatod, hamar meg fog unni, mert nem tudsz majd hova fejlődni. A kulcsszó: fokozatosság. Mindig egy kicsivel több. Így van csak jövője a kapcsolatnak.
2018. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!