Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, szerintetek mennyivel ér kevesebbet egy kisfarkú férfi, mint egy átlagos vagy nagyobb méterrel megáldott? Milyen esetben választanátok inkább egy kisebb péniszűt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagy fixaciot okoz ez egyes embereknek.
2022. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én az emberek értékét nem a faxméretben mérem hanem ezer más dologban, most nem azért. :D Ne legyetek már ennyire rácsavarodva erre a rohadt témára mert baromi unalmas és szánalmas az egész.
2022. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Kisfarkú nem tud kielégíteni. Ergo, az értéke nulla.
2022. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Az éri a legkevesebbet aki a farokméete körül pörög állandóan mint majom a fán.
2022. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
De jó hogy nem vagyok kisfarkú most én is itt pörögnék egy nap 3 kérdéssel méshogy fogalmazva.
2022. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, kedves válaszolók, kisfarkúnak lenni pokoli, olyan, mintha az ember meg lenne átkozva. Ti nyilván nők és normál péniszű férfiak vagytok, ha azt hiszitek, hogy ez csak hiszti, és az a dolog nem teheti tönkre egy ember életét. De ha valaki tényleg tudna segíteni akármivel, azt hálásan fogadnám.
2022. jún. 13. 03:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj el szexuálpszichológushoz. Szívesen
2022. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet érteni azon, hogy semmilyen szakember nem tud változtatni a használhatatlan méretemen, amivel egy nő sem élvezi a szexet.
2022. jún. 13. 09:43
 9/12 A kérdező kommentje:
*?
2022. jún. 13. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

No de akkor most mit is szeretnél? Kiírsz egy kérdést ami olyan magas labda az itteni trolloknak, hogy földbe tudjanak döngölni, hogy az párját ritkítja. A kérdés megfogalmazásából ítélve akár egy provokatív troll kérdés is lehetne, hiszen te magad sugallod, hogy a kisfarkú ember kevesebbet ér.

No akkor?? A GYK-n vajon milyen megoldásra számítasz a problémádat illetően?? De komolyan! Hm? A lényegi választ megkaptad. A nőket nem tudod kielégíteni, ezt te magad is írtad. A méreted megnövelni nem tudod. Amúgy szex nélkül is van élet, én is ismerek olyat, férfit is, nőt is. Van egy csomó minden az életben amivel lehet foglalkozni, munka, hobbi, művészetek, stb... Kezdj új életet, találj új célt az életednek amiben ki tudsz teljesedni!

Ha nem megy vagy nem akarsz, akkor sincs értelme itt hisztizni. Vannak nők akik különösen szűkek, és a kicsi méretet szeretik. Ilyet is ismerek személyesen, szóval mindenre van megoldás. Próbálkozz tovább, hátha találsz. Vagy akár lehet kapcsolatba kezdeni aszexuális nőkkel/lányokkal. Lehet együtt élni akár hatalmas szerelemben is, szex nélkül is.

Tessék, felvázoltam neked pár alternatívát, mind működőképes, de helyetted nem teszi meg senki. Egy dolog viszont biztosan nem megoldás, a GYK-ra írkálni hülyeségeket...

34N

2022. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!