Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet olyan csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan csajjal ismerkedni aki szereti a szexet kemènyen, fenekelèst, orgazmus kontrollt?

Figyelt kérdés
Maceràs ismerkedni a csajokkal ilyen specifikusan ha meg simàn csajozok utàna kiderül hogy nem jön be neki gàz erre hivatkozva szakítani.

2022. máj. 30. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ADni vagy kapni?
2022. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartner keresőn leírhatod minden vágyad
2022. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

A való világban. Képzeld el, nem csak a szex az, amiben nem vagy kompatibilis egy idegen személlyel. Ennek a kérdésnek a témája lényegében bármilyen területe lehetne az életednek.

Ahogy közös vallású, jövőképű, politikai irányzatú, hobbijú lány is csak 10-ből 1 lesz, úgy fetishből is hasonló lesz az arány.

2022. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

3. A phaszt!

Domináns nő 100000ből egy van.

Elképesztő minimális az arányúk.

És aki az az meg rádásúl minden napra kapn másik játékot.

Aki ilyet akar az legyen nagyon gazdag, vagy adja fel!

2022. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazàbòl nem votlam egyèrtelmű èn adni szeretem nem kapni :') azèrt làtom itt is több az okos mint a hasznos ember :D tisztelet a kivètelnek
2022. máj. 31. 09:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Akkor azt írd b+

Ha adni akarod akkor nyugodtan lehet próbálkozni kb bárhol.

Akár neten, de az is simamici hogy egyszerüen ismerkedj és viszonylag hamar előhozod a dolgot.

3-4 nőből egy biztos benne van. Persze attól is függ milyen durván akarod.

2022. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor b.megolj ha kijàrtad a 8 àlltalànost, tèny hogy nem írtam hogy adni akarom de az ellenkezőjèt se szövegèrtès. Ès a kèrdès pont az volt hol lehet kifejezetten ilyen èrdeklődèsi körű lànyokkal ismerkedni random nőkkel tudok ismerkedni de szintèn leírtam olvasàs màsodik elemi üdv a valòsàgban menj ki kapàlni ;)
2022. máj. 31. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Hasznos vagy köszönjük anyukàdnak hogy közènk szült!
2022. jún. 1. 00:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Közeli suli tesitanárnői. Mind domina.
2022. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szub vagyok, eelmondom az eleején a férfiaknak, aztán kiderül...

19L

2022. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!