Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a férfiakat,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a férfiakat,ha a nőknek fontos a férfi vagyona? Ez is ugyanolyan evolúció, amivel a férfiak szeretnek takarózni.

Figyelt kérdés

Az sosem baj- és tökre normálisnak van titulálva-, hogy hiába van a férfinak kapcsolata, mégsem tud másra sem gondolni,csak,hogy kit dugna még meg a barátnőjén kívül.

Ràfogjàk arra,hogy máshogy működnek, evolúció stb

A nőknek pedig fontos az,hogy biztonságban érezzék magukat, nem csak érzelmileg,hanem financiálisan is.

A férfi nyújtson anyagi biztonságot, a nő meg adja meg a ferfiak szexmàniàjàból adódó vágyakat.



#Ferfi noi vagyak
2022. máj. 31. 19:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar. BKV-val, egy szál pólóban megyek ismerkedni, és semmit nem mondok az anyagi körülményeimről, de még a foglalkozásomról is kamuzni szoktam általában. Így hamar kiszűröm az aranyásókat.
2022. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, a hozzád hasonló (anyuci szoknyája alatt pénzt osszekuporgató) beteg incelek miatt van elnyomva a nők szexualitása. Emiatt mantrázza minden bugyuta, hogy a nők többsége nem képes a hüvelyi orgazmusra. (Helyesebben: a nők többségének soha nincs, mert a pasik nagy része teljesen használhatatlan )


Ha pedig nő vagy, akkor is szégyelld magad. Nem mellesleg két teljesen külön dolog az, hogy a férfi fantáziálgat más nőről, meg az ha félre is dug.



Ekképpen a nőnél is oké hogy vágyik a vagyonra, de ha ennek rendeli alá párkapcsolati pályafutását, akkor ő egy igazi GoldDigger


32F

2022. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Jaj, persze,hogy más :)


Nyilván mit is mondana egy férfi,hiszen bele kell nevelni a nőkbe,hogy ez teljesen normális dolog.

2022. máj. 31. 19:44
 4/29 anonim ***** válasza:
13%
Annyira szánalom vagy, kérdező.
2022. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A kommented pedig teljesen haszomtalan,gondolom,mint a létezésed, mégsem kötök beléd random.
2022. máj. 31. 19:58
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem zavar. Csak a csórókat zavarja
2022. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés provokatív.
2022. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező de ezt én sem értem.

Ha egy nő prostituált annak a férfi hímringyó a megfelelője, tehát ha ő is pénzért szexelnek nőkkel.

2022. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt prostikról?
2022. máj. 31. 20:07
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne a pénzemért legyen velem egy nő!

Aki azért van egy pasival az rbnc! Ennyi!

2022. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!