Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha engem izgatna más férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem izgatna más férfiakkal is lefeküdni, de a pasim ilyenre nem nyitott és inkább elítélő, akkor már nem lesz ugyanolyan a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Bevallottam neki, hogy engem izgat ez és nem jól reagált. Először csak annyit mondott, hogy nem tetszene neki. Később már azt is, hogy nem érti az ilyen lányokat, csak okot keresnek a megcsalásra. (Én mondtam neki, hogy csak az ő engedélyével lett volna) Még később már gyanúsítgatott, hogy megcsaltam és elkezdett kérdezősködni minden férfi ismerősünkről...

Ha ennyire zokon vette, hogy elmondtam neki csak annyit, hogy izgatna, akkor sose lesz már a régi a kapcsolatunk?



#szex #kapcsolat #Más férfiakkal
2022. febr. 23. 06:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bízni benned és a jövőben kiütköznek a különböző vágyak, elképzelések. Megosztó a többes, vagy kulturált körülmények között a swinger, van akiket taszít, vannak akik néha fűszerezik a kapcsolatukat. Ha viszont kettesben nem jó a szex akkor a swinger ezen nem fog segíteni. 35N
2022. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok, de nekem ilyet mondana a párom, akkor mehetne is mással dugni, mert velem vége. Rohadt lealacsonyító, hogy a saját párom mással akar szexelni. De én mindig korán tisztázom, hogy monogám kapcsolat híve vagyok, pont a meglepetések elkerülése végett.
2022. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Noren1989 ***** válasza:
50%

Ugyanígy gondolom, mint #2.


Sajnos kizàró ok a gondolata is.

2022. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De én nem azt mondtam neki, hogy mindenképpen másokkal akarok lefeküdni. Annyit mondtam, hogy ez izgatna. Ennyitől így nekem kell esni? Akkor mégis hogy beszéljem meg vele bármi vágyam?
2022. febr. 23. 06:45
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Ja, ez taszító egy férfi számára, ezzel azt érezteted vele, hogy ő nem elég neked.

Az engedélykérés sem jó pont, ha erre vágy elöbb utóbb megteszed engedély nélkül is

2022. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Na ez a fajta őszinteség pont nincs jó hatással a kapcsolatra.
2022. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem szerencsés ezt így direktben megkérdezni. Lehet puhatolózni, pl más példáját kibeszélni, stb.

Szerintem vége amúgy. Van egy kielégítetlen vágyad, ő erre nem vevő, és feloldani sem fogja tudni már...

24L

2022. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd el.. nem érdemel meg téged..
2022. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Én nem is mertem neki megmondani, hogy lennék más pasikkal is, mert tuti kiakadt volna. Helyette viszont már megcsaltam többször is, de nem tud róla. :)
2022. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

1. Ha téged izgatna, hogy más férfiakkal is dugsz, akkor te más férfiakkal akarsz is dugni. Különben ez csak egy fantázia lenne, amiről meg minek beszélni.

2. Nem a szvingerezést említetted, tehát egyoldalú dologról lenne szó, azaz a pasid nem elég neked.

3. Mivel más férfiakkal akarsz dugni, és ezt elmondtad, lényegében kijelentetted, hogy neked ő nem elég. Emiatt mindig ott lesz a gyanú benne, hogy ha üzleti úton vagy, akkor megcsalod-e vagy amikor szeretkeztek, akkor nem-e valaki másra gondolsz.


Ezt nehéz lesz kiköszörülni.

Öszintén! Tuti, hogy elég neked ez a férfi? Miért akarsz más férfiakkal dugni?

41FHET

2022. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!