Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokban szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokban szoktatok szexelni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi így csináljuk a barátommal:

Az ő kedvenc póza a kutya, így gyakran csináljuk így

Az én kedvenc pózom a kiskanál-nagykanál póz, szintén gyakran van

Ha én fáradt vagyok, akkor kígyópózban megy a dolog

Ha ő fáradt akkor lovaglóban

A közös kedvenc pózunk a fordított lovagló, rengetegszer így toljuk

Néha keverünk bele egy kis missziónáriust, állva szexet, vagy fordított kiskanál-nagykanált

Ti hogy élvezkedtek?



2022. jún. 1. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és írjátok le, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, és, hogy miért szeretitek azt a póz.Nekünk:

Barátom szerint ez egy állatias póz

Én azért szeretem, mert szorosan össze tudunk bújni, lehet izgatni a csiklót, rátehetem a látam, zacsi közel a csiklómhoz, látok mindent

Szerintem a másik kettőt nem kell magyarázni

Itt pedig lehet kiválóan fel-le, előre-hátra is mozogni, nekem kinyelmes, lehet a herékkel játszani, neki pedig ott a popsi, meg ad egy pluszt, hogy ő a főnők

Többi pedig változatosság, kivéve a missziónárius, úgy akkor csináljuk, ha érzéki együttlétre vágyunk

23/l 28/f 2 éve együtt

2022. jún. 1. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én fáradt vagyok, akkor kígyópózban megy a dolog"

"fordított kiskanál-nagykanált"


Ezt a kettőt mégis hogy kell elképzelni?


Nálunk 99%-ban misszionárius. Sajnos. A feleségem kb csak ezt szereti, néha a kutyát, de slussz. Csak nagyon ritkán tudom rávenni egy lovaglóra, ami az én kedvencem lenne. Ha meg bármelyikünk fáradt, akkor nincs szex. Értsd: havonta max egyszer jön össze a dugás.

2022. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Még fejen állva is kipróbáltuk már.
2022. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy van hozzá hangulat, spontán jön nem tervezzük el előre és nem fáradság, vagy akármi más függvénye csakis a kedvé.
2022. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kemény kozák. Az örök klasszikus.
2022. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel gyakori a misszionárius minden formája, azért jó, mert kényelmes, tudunk romantikázni, csókolózni közben, összebújni, stb. Aztán lovaglópóz, mert az kényelmes nekem is, ő pedig nagyon imádja és többször is eltud menni ha nagyon beindul rajtam. Ezt szoktuk fokozni még a fordított lovaglóval, mert akkor még mélyebbre bemegy neki. Hátrány, hogy lovaglóban lelankadok néha. És a végén még megszoktam döngetni kutyapózban, mert az jólesik mindkettőnknek ha nagyon tempósan megpakolom hátulról és ettől eltudok élvezni is általában, mert én irányítok.
2022. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Misszionárius, mert csak így tudom betenni. Máshogy nem csúszik be, nem tudom, miért. Vagyis most fejlődtünk, eddig földön térdelős misszionárius volt, mert a felfelé merevedő farkam csak így talált be, ezt a tökéletes misszionáriusba ágyon fekve párnázással oldottuk meg, a jövőben így lesz, de csak az egyikőnknél van párna. Jó, fogok venni, mert pont láttam egy jót.

Amúgy multiorgazmusa van a nyelvemtől, 15 percig nyalom és van 3-5 orgazmusa is, így nem is kell erőltetnem magam, és közben felfedezem a puncija rejtett zugait, ilyen is volt, hogy már elélvezett sokszor, de pont akkor találtam meg az elbújt csiklót.

Emiatt akkora lett a hitelem, hogy egyszer csak megkértem, most csak ő csinálja szájjal, és megtette, korábban ilyet csak a felszopáshoz kellett tennie.

31 F, 33 N, 2 hete szexelünk.

2022. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kígyópóz: én hason fekszek és ő "rámfekszik"

Fordított kiskanál-nagykanál oldalt fekve egymás felé fordulva

2022. jún. 2. 04:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő kedvenc: kutyapóz,misszi,ahogy a kérdező írta a kígyó,kiskanál n.kanál,..konkrétan ugyanazok,ezeket a pózokat könnyű kivitelezni és nem arra kell energiát fektetni hogy megtartsuk magunkat,csak élvezzük.

Férfi: kutya,lovagló,69(petting) nyakba húzott lábas misszi.

Viszont csajok,ti hogy lovagoltok?

Nekem rossz a combom és megterhelő nagyon,milyen izomra hangsúlyoztok?

2022. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!