Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ért már kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ért már kellemetlen élmény, amikor nudiztál egy strandon?

Figyelt kérdés
Akár a melltartót vagy a fürdőbugyit vetted le. Akár nudista vagy sima strandon fürdőhelyen.

2022. jún. 2. 10:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Miért vitorlásra egyáltalán fel lehet menni ruhában? :)
2022. jún. 2. 12:12
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

#9

Ha jó pasi vagy, én megnézném a vitorlásodat egy szép napos hétvégén! ;)

21L

2022. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
#12 Szerintem max . egy papírból hajtogatott csónakja van. :)))
2022. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
13 Lehet. De te még ahhoz is hülye vagy, csak a trollkodás megy.
2022. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
#12 Még Csodálkoznak a "nők" , hogy nem tartják semmire őket.
2022. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

#15

Azon nem csodálkozom, hogy a legtöbb pasinak nem tetszik ha egy csóró helyett a jómódút választom. Őszintén? Leszarom mit gondoltok. Ez egy anonim fórum, le is írom hogy szánalomra méltó minden csóró lúzer aki ezen hisztizik. Nyilván a vitorlásos komment nem valós, de ha mégis, simán elmegyek vele hétvégézni. A reakciód mindenesetre nagyon szánalmas. 😘

2022. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
16 Te vagy szánalmas és a jó öreg nagynénikéd a csóró. Azért a "jómódú" srácok remélem tisztában vagy vele, hogy kb. mennyire tartanak. De csináld csak nyugodtam. :)
2022. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
2. A nagy mell az lóg és úgy a tökéletes.
2022. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

17

Valójában nem értem miért és kivel küzdesz itt. Ő beajánlkozott, én azt hittem troll, de a 16 komment után írtam neki, válaszolt, kommunikálunk. Nem hiszem hogy az egy "egy napos hétvége" mögé bárki is többet gondolna, mint egy szép napos hétvégét. És ha többet nem is látjuk egymást, az még nem jelenti azt, hogy én rosszat gondolnék róla. Egy találkozáshoz két döntés és azonos cél kell, ha ezek megvannak akkor semmi gond nincs. Csak a hozzád hasonló "savanyú a szőlő" emberke gondolja úgy, hogy ezzel bárki kihasznál bárkit. Valójában közös az akarat. Te meg csak irigykedj...

2022. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

Na jó elég legyen már! Nehogy már itt beszéljétek le, hogy egész hétvégén dugni fogsz a vitorlásodon egy húszéves kislányt. Vagy ha igen, vegyetek be engem is! :))))

34N

2022. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!