Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszett az orál, befolyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszett az orál, befolyásolhatja a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelött elégítettem ki a párom orálisan,életemben először és számomra ez egy kisebb trauma volt. Mindig is viszolyogtam az ilyesmitől,soha nem akartam kipróbálni. De aztán a párom többször is megtette nekem,pedig többször is ellenkeztem. A vicc az,hogy nem tartottam nagy számnak,még akkor sem,ha nekem csinálta.

Tudtam,hogy viszonoznom kell majd és hát igen...

Számomra undorító élmény marad ez hosszú ideig.

Hogyan beszélhetném meg ezt vele? Nekem ez annyira kellemetlen,hogy azt sem tudom,hogyan hozhatnám fel.

Be tudja ez folyásolni a kapcsolatom hosszú távon?


18/L



2018. júl. 15. 10:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként vonzódsz hozzá? Mert ha nem igazán, úgy soha nem fogod élvezni.
2018. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Ne játsszuk azt, hogy akit szeretsz, azzal mindent megteszel és semmi sem undorító, mert ez cukcsin hangzik, csak nem igaz.
2018. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Vonzódom hozzá,persze.

Minden más tökéletes vele.

De ezt nem akarom többé...

2018. júl. 15. 10:15
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy őszintén elmondod neki, vagy undorral csinálhatod minden alkalommal. Csak neked lesz jobb, ha őszinte leszel vele.
2018. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen mondd el neki, hogy te hogyan érezted, mi a problémád a dologgal, különben sose fogja megtudni.


Egyébként miért érezted traumának? Megalázónak tartod? Vagy erőszakos volt?

2018. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Megpróbálom...
2018. júl. 15. 10:19
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan állítsd le akkor is, ha ő akarja neked. A szex nem arról szól, hogy a másik majd tudja, mi a jó neked, igenis figyelembe kell vennie az igényeidet.

Ha legközelebb felhozza, hogy nyuszi, lekaphatnál, mondd el neki egyszerűen, hogy nem, mert ez neked nem jó, akkor se ha ő csinálja.

2018. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, hogy neki mennyire szükséges ez a szexuális életben. Ha nagyon fontos akkor hosszútávon nem fog működni a dolog.

Nem veled van a baj..te ilyen vagy o meg olyan.

El kell fogadni es olyan part talalni aki illik hozzad minden teren.

2018. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

Figyi, felnőtt ember vagy, elvileg a korod alapján.

Eldöntheted bátran, mit szeretnél, jogod van hozzá.

De ha nem beszélsz, a pasid nem fogja érteni, mi van, neked viszont egyre rosszabb lesz.

Én 35 éves vagyok, és bár undorodtam tőle, mégis kipróbáltam milyen szopni, gondoltam hátha megszeretem, de nem így lett.

Azt is utálom, ha nyalnak. Számomra visszataszító az egész úgy ahogy van.

Ennek ellenére csodás szexuális életem van, mivel a szexben semmi sem kötelező. Csak az, hogy mindkét fél jól érezze magát.

2018. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Először azt hittem,hogy egyedűl vagyok így ebben a helyzetben...

Jól esik hallani,utolsó,hogy nincs így és ez számomra nem kicsit megnyugtató.

A trauma számomra az volt,hogy mindig is tudtam mire számítsak pont ettől tartottam és pont úgy is lett...elképzelltem és a gondolatra is kirázott a hideg,így sosem akartam megtapasztalni milyen.

Nem volt erőszakos,csak akarta,súgta,kérlelt. Nekem bűntudatom volt,hiszen ha megmondtam volna elötte,hogy bocsi,de nem,akkor biztosan felhányta volna az önzőségem,miszerint nekem már többször okozott "örömöt",hogy is van ez? Egyébként is egyszer élek,esélyt akartam adni az egésznek,hátha tévedek és élvezni fogom.

Nem lett így. Tudtam,hogy egész nap szorgoskodott,és alig pihent,tehát nem is mosakodhatott...taszító volt és egyszerűen undorító,hogy valami olyan van a számban,ami még csak nem is tiszta és szagos...

Igaz,csak olyan 4-5 percet voltam lent,de óráknak tűnt,untam,alig vártam,hogy vége legyen. Utána annyira elment a kedvem,hogy a bónusz pettinget sem élveztem és mentem volna már szívesen haza.

2018. júl. 15. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!