Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú hüvelyű nők! Ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hüvelyű nők! Ha a vastagság megfelelő, ti élvezitek a szexet rövidebb pénisszel, ami nem ér végig bennetek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
En annyira nem, mindig ott van ehy hiamyzo erzes.
2022. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, atom elutesi hibak, *egy hianyzo erzes
2022. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Az a gond, hogy nem írtad le honnantól számít valaki hosszú hüvelyűnek. 16cm, 20cm, 24cm..?
2022. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy hosszú hüvelyű nőnek számítok-e, de alapvetően nem szeretem, ha a méhszájam böködi a pasi, szóval ebből kiindulva amennyiben a vastagság megfelelő, és a hossza is elér egy minimális szintet (hogy ne csússzon ki minden alkalommal, ha esetleg nagyobb lendülettel akarok lovagolni rajta, pl), akkor nem okoz gondot, ha nem ér "végig".
2022. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Az átlag nőben nem ér végig egy átlag pénisz...
2022. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú a hüvelyem és én kifejezetten nem szeretem, ha nem ér benne végig a partnerem pénisze, még akkor sem ha megvan a vastagsága. Mivel így tetted fel a kérdést, nekünk hosszú hüvelyű nőknek pont nem lesz elég kielégítő érzés, ha egy rövid pénisz matat valahol félúton. Nem kell, hogy a méhszájamat szétdöngölje, de az a szuper érzés, amikor nagyjából pont végig ér benne és kellemesen, enyhén feszítve ki is tölt.
2022. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!