Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a legmegalázóbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a legmegalázóbb, legundorítóbb, legbetegebb dolog amit megtettetek egy lánnyal szex terén?

Figyelt kérdés
Itt az alkalom, hogy elmeséljétek, hogy bántatok el vele.

2022. jún. 2. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Hagytam,hogy neki orgazmus nélkül abbahagyjuk az aktust.
2022. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
anál után szaros volt a farkam és letakarítattam vele a szájával
2022. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Megcsaltam. That's all.

De nem aláztam meg, mert mai napig nem tudja. Ő volt az egyetlen akihez hűtlen voltam. Aztán pár nappal később szakítottam is vele (higgadtan, normális hangvétellel)

2022. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Mi ez a kérdés? Akarod tudni te vagy-e a csúcstartó aljasságban?


Miért nem inkább a közúti elsősegélynyújtások eddigi számával versenyzel? 😓

2022. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Én nem csináltam undorító, megalázó dolgot lánnyal. Egyszer volt ilyen, amit sokan csak egyszerű játéknak tartanának, mások szerint meg kegyetlenség.
2022. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem tettem ilyet, nem is fogok! Az nem az én világom, nem ez a stílusom/szokásom!
2022. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Leszartam
2022. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Házibuliban jol leszo*pattam egy 17 éves kis csajt a szájába élveztem majd ráhuztam a fejét
2022. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Lepisáltam
2022. jún. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
A pasiját megdugtam előtte. Azt mondták a csajt nem zavarja. Na hát zavarta. Meg is halt a szexparti. A srác később könyörgött vagy 10 levélben hogy dugjam meg újra külön kettesben. Végül megsajnáltam és megdugtam. A csak szerintem nem hitte hogy tényleg bi a pasija.
2022. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!