Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit tennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek egy ilyen ajánlat esetén? Elgondolkodnátok rajta?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, ha egy férfi pénzt ajánlana nektek a használt bugyitokért, melltartótokért, cipőtökért? Csábító lenne nektek egy ilyen lehetőség? Elgondolkodnátok rajta egyáltalán, vagy élből elutasítanátok ilyesmit? Netán simán igent mondanátok rá? Kíváncsi vagyok a döntésetek okaira is, írjátok le bátran.

2022. jún. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Simán benne lennék, normál esetben senki nem vesz használt dolgokat.
2022. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Tavaly nyáron hónap közepén nem nagyon volt pénzem, de akkor kezdtem el dolgozni, így fizetést csak a következő hónapban kaptam volna, de kellett nagyon pénz.


Megtudtam, hogy létezik ilyen FB csoport, ahol ilyeneket keresnek illetve árulnak, egyből kértem tesómtól 10 db régi bugyit ami már nem kell neki.


A csoportban bent voltam kamu névvel, volt pár érdeklődő, aki mondta, hogy vegyem fel előbb a bugyit és küldjem el neki, és aztán veszi meg. Így megtettem, leborotváltam a combom felső részét, felvettem a bugyit, a farkamat pedig a combom közé rejtettem és lefotóztam neki. 4 bugyit tudtam eladni összesen 5 ezer/darab áron. Postakész borítékban adtam fel, feladó megnevezése nélkül. :D Egynek jó volt, de többet nem csinálnám, eléggé fejfájdító biznisz kanos faszikkal üzletelni, mert rengetegen nem is akarnak venni semmit, csak húzzák az idődet.

2022. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként van kereslet büdös zoknikra is, de azt nem próbáltam ki :D
2022. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire nem vagyok megszorulva
2022. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így direktben nem adnék el csak anonim módon. De arra volt már példa mikor csóró egyetemista voltam. Nem kérek ezzel kapcsolatos levelet mert nem élek már ilyennel még nem is érdekel, egy rövid ideig jól jött.
2022. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van pár olyan zoknim meg alsónadrágom, ami kilyukadt aznap. azokat akciósan 990 forintért meg lehet venni. Ja, én férfi vagyok, úgyhogy csak nők keressenek, vagy homárok.
2022. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Japánban még automatából is lehet venni használt fehérneműt, szóval nálunk ez a postán küldés úgymond nagyon csak az alap szintje.
2022. jún. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En siman eladnam, probalkoztam is anno vele, de a legtobben tenyleg csak az ingyen kepre utaznak :/
2022. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én adnék el neki. ha jó árat ajánl
2022. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodnék el rajta. Egyből eladnám; ingyen pénz.
2022. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!