Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki gátlásosabb típus, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gátlásosabb típus, hogyan kezdeményez szexet a párjánál? Főleg nőkre gondolok.

Figyelt kérdés
Sajnos borzasztóan félek a visszautasítástól, attól, hogy éppen olyankor szeretném, amikor neki nincs kedve éppen, és nemet mond. Ezért mindig a barátom kezdeményez. Viszont szeretnék azért néha én is, jó lenne túllépni ezen a félelmemen. Van valami ötletetek?
2022. jún. 3. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora neki?
2022. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hogy függ össze a kérdéssel?
2022. jún. 3. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fontos lenne
2022. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlbonyolítani, csókold meg, kezdd el puszilgatni a nyakát, markold meg a farkát, kezdd el levetkőztetni vagy vetkőzz te, simogasd, ülj az ölébe, kezdj el mozogni stb.
2022. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kevés olyan férfi van aki visszautasítja a partnere közeledését.

Nem kell túlizgulni a dolgot, egy kis simogatás, puszilgatás, és a többi megy magától.

2022. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

5.” Szerintem kevés olyan férfi van aki visszautasítja a partnere közeledését.”

Sajnos ez olyan hogy az esetek 90% + százalékában nem utasítanak vissza. De a maradék pár alkalmat is katasztrófának éli meg az, akinek nincs önbizalma.

2022. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, pontosan. Pedig érthető, ha épp fáradt, vagy bármi. Mégis nagyon magamra veszem sajnos, és ez odáig fajul, hogy abszolút nem merek már majd kezdeményezni. Eleve onnan ered nálam a dolog, hogy egyszer azt mondta: kicsim ne haragudj, majd reggel, jó?

És értettem én.. de úgy éreztem, velem van gond.

2022. jún. 3. 14:46
 8/8 anonim válasza:
94%
Nálam ilyen gond nincs. Ha fáradt vagyok, ha alszom épp és fel ébresztenek... ha dugni kell, akkor nincs mese, nem lehet megfutamodni, kötelességem kielégíteni az asszonyt 😅
2022. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!