Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek a hátterében ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a hátterében ?

Figyelt kérdés
Nagyon frusztrál és végletekig "farok" embernek ( a szó szoros értelmében ) tartom magam, de egyszerűen itt vagyok 25 évesen, és a mai napig, heti rendszerességgel méregetem a farkam és sose vagyok vele elégedett, noha racionálisan belátva, egészen egyértelműen nem kicsi, de talán mégcsak nem is átlagos. Ennek ellenére gyakorlatilag napi szinten foglalkozom azzal, kinek mekkora, stb. Roppant lohasztó és tudom, hogy abnormális dolog. Valaki jár hasonló cipőben?

2022. jún. 4. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedd el a dolgot.

Én szerintem talán a te korodban mértem le először, és aztán meg sose, mégis itt vagyok, élek, teljes embernek érzem magam.

2022. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a méret számít, írom én is, tapasztalatból nőként. Akkor minek a méretének foglalkozni egyáltalán?
2022. jún. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!