Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor és hogyan vázoljam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan vázoljam fel a speciális vágyaimat ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Korábban éltem párkapcsolatban, nincs problémám az ismerkedéssel. Azért szakítottunk, mert az akkori barátnőm családot szeretett volna.


Az elmúlt években nagyon megváltozott a szexuális ízlésem, csak perverz dolgok izgatnak: állandó szerepcsere, orgazmuskontroll, kényszerített feminizáció.

Ismerkedés során hogyan tálaljam ezt úgy, hogy azzal ne rohanjam le a kiszemelt nőt? A mikor is fontos, nem akarok becsapni senkit.


Már elfogadtam magam, részemről teljesen rendben van, hogy erre izgulok. A térítőkkel nem foglalkozok! De maximálisan megértem, ha ezek a dolgok egy nőnek nem jönnek be, ezért is szeretnék választ kapni a feltett kérdésekre.


Speciális társkeresőt már próbáltam, ott majd' mindenki azt hitte, egy órára akarom kipróbálni ezt. Pedig nem, mert a mindennapokat szeretném így.



2022. jún. 4. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Képtelen lennék ilyen vágyakat kielégíteni
Néha játszhatnánk így, de nem lehet mindennapos
Ha szeretem, a kedvéért megteszem, de más igényeim is vannak
Engem izgatna ez a felállás (nőként)
Hasonló cipőben járok (férfiként)
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, már a legelején. Mert ez nem olyan dolog, amit egy átlagos nő bevállal.
2022. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a mostani párommal már az ismerkedés elején megbeszéltük hogy ki mit szeret.

Szerencsére egyezett az ízlésünk.

Mind a ketten elég perverzek vagyunk.

Csak úgy jött beszélgetés közben hogy ki mit szeret hogyan stb.

2022. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az első vagy a második randi témája.

Megkellenne találni azt a finom vonalat, hogy ne chaten tálald ki, de ne is legyen kellemetlen hirtelen a helyzet, ha ő ledermed, mert lehet nem is tudja mi.


Szóval szerintem egy egy szóval már elehet ejteni az ismerkedés elején. De hagyni, hogy esetleg ő nézzen utánna mi is az.


Én pl a BDSM bizonyos dolgairól azt sem tudtam hogy léteznek, amíg egy beszélgetés során fel nem jött. Azóta állandóan azon jár az agyam, mennyire ki akarom próbálni próbálni.

2022. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 Azért ezek nem olyan dolgok, amit olyan bevállal aki még nem is hallott róla. Pl hogy sosem lesz a nő megdugva, mert a pasi akarja, hogy a nő dugja őt mindig.
2022. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Főként a gyakorlatias példát. Szerintem, egy alapvető bizalom már kell ehhez, ugyanakkor azt sem szeretném, hogy érzelmileg közel kerüljön amíg fel nem fedem magam, mert az átlagos női igényeket aligha lennék képes kielégíteni, illetve, maximum kényszerből. Az elékpzeléseim határozottak, ezért a finom célzás lehet nem a legjobb eszköz. Vagy talán ebben kellene türelmesebbnek lennem és több teret adni a másiknak? Újabb dilemma a "hogyan kezdjem el ezt kifejteni úgy, hogy ne az legyen a másik gondolata, hogy lerohanni akarom, hanem hogy őszinte lennék vele" után. Remek!
2022. jún. 4. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok (férfiként)

Hál istennek meg van az a nő (már a feleségem) akivel megegyeznek a szexuális igényeink. Már pontosan nem emlékszem, de úgy az 5.-6. randin, találkozón beszéltük ki egymás vágyait, igényeit.

2022. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!