Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek társkereső...

Hogyan ismerkedjek társkereső oldalakon? (Speciális eset)

Figyelt kérdés

Mozgássérült vagyok. Személyesen nem azt mondom, hogy esélyem sincs ismerkedni, de nagyon nehéz fizikailag.


Nehezen tudok sétálni és keveset, vékonyabb vagyok a korombeli 22 éves srácoknál. Külsőleg talán így tudom leírni ezt az állapotot.


Volt már kapcsolatom, tehát tudom, hogy nem lehetetlen neten ismerkedni, mert őt is neten ismertem meg(együtt is éltünk), de most még sem tudom hogyan fogjak hozzá.


A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy van bennem egy kis "félsz", hogy mit fognak szólni, ha megtudják, hogy mozgássérült vagyok. Ez zavar "kicsit" ismerkedésnél.


Bármilyen tanács a netes ismerkedéssel kapcsolatban jól jönne :)



2013. nov. 14. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakhoz nem értek, de vedd poénra a dolgot, a csajok buknak arra, aki megnevetteti őket. :-)

Sok sikert. :-)

2013. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha interneten ismerkedsz, a legrosszabb amit tehetsz, hogy eltitkolod egy darabig és csak egyszer derül ki. Az elején tudasd, már a bemutatkozásnál. Ne hátrányként, hanem különlegességként fogd föl. Simán lehetnek olyanok fönn, akiknek ez a perverziójuk. Egyébként pedig ha szellemes, jókedvű vagy központi szereplő vagy, sokkal könnyebb dolgod van. Támaszkodj a belsődre és a laza, játékos hozzáállásra!
2013. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A humorral és az élet úgymond "jó dolgaival" nincsen gondom.


Szinte örök életvidám vagyok és kevés dolog tudja elrontani a kedvem. Mindenhez pozitívan állok hozzá és ezt tudják is rólam akik ismernek.


Alapjáraton nem kattogok ezen a betegségen, de az ismerkedésnél még is zavar.


Köszi az eddigi válaszokat :)

2013. nov. 14. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak legyél öszinte. Magad szempontjából is az a legjobb igy nem futsz fölösleges köröket. Biztos sok embernél ez nem fér bele, de ahogy már volt olyan ki igy fogadott el igy biztos lesz most is. Belső értékekkel hidd el nagyon tudod javitani az esélyeidet. Sok reményveztett nö van aki nem tall normális tpasit ha te normálisnak tünsz akkor szeritnem több is adna esélyt. Rengeteg h.lye van sajnos.

Hidd el annak sem sokkal könnyebb akinek már van gyereke, föleg ha ö neveli. Remélem hamar megtalálod a párod.:)

2013. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 14. 22:44
 6/6 anonim válasza:

Én például szívesen megismernélek, nálam ez nem kizáró ok. :)


17/L

2013. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!