Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benne lenne egy második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lenne egy második alkalomban ezek alapján?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem az egyik fiú barátommal. Megbeszéltük hogy ez egyszeri alkalom lesz, nem rendszeresítjük. Neki barátnője van amúgy, csak nagyon ritkán vannak együtt. Az akció hónapjában késett a menstruációm és kicsit idegesek lettünk (pedig védekeztünk), de végül rendben megjött.

Akkor volt pár érdekes kijelentése ami nekem furcsa volt:

"Egyszer belefér hibázni, de a második esetnél már mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia"

" A lehetséges veszélyt tekintve ezt annyira sokszor lehet nem kéne bejátszani" -ki mondta hogy be kellene? Mikor azt beszéltük hogy egyszeri alkalom.

Ezek alapján úgy tűnik hogy ő rendszeresíteni akarta volna ha nem lett volna a terhességes ijedelem?



2022. jún. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivan!? Egyszerit akartál, akkor nem mindegy ő mit akar? Ha én valakivel egyszer akarok szexelni pont nem érdekel, hogy ő mit akar (khm…bár barátnő mellett egyszer is jellemtelen)

Másrészt mi az hogy egyszer belefér hibázni, másodjára meg már a lelkiismereteddel számolsz? Miért, az elsőnél nem? Bár nyilván a pasi csak elküld abra aztán te azzal számolsz, amivel akarsz, ez igaz. 🤷🏻‍♀️

2022. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát itt magára vonatkoztatva mondta ezt, csak nekem nqgyon úgy tűnik hogy itt emlegeti a másodikat meg hogy bejátszani többször, hogy nem csak 1x gondolta
2022. jún. 4. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes a gondolkodása akkor is, de nekem mindegy amúgy. Gyanítom téged is izgat a dolog és összejönnél vele többször is, azért firtatod, hogy ő mit miért emleget. Egyszerűbb rákérdezni és letisztázni, bár nem nagyon van mit, mert nagy eséllyel ha összejártok se fogja dobni a barátnőt, mivel azt már megtehette volna.
2022. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szövege alapján valószínűleg nem akarja ismét. Ez egy süket duma, hogy lelkiismeret (mert előtte nem volt? :D). Ha védekeztetek akkor nem a terhesség para miatt van a story (attól is függ ugyebár hogy védekeztetek... nagyon nem mindegy hogy azt mondtad bogyó és úgy hoztad rá a parát a fickóra, vagy gumival és így amúgy is tudta nem vagy terhes).

Egyszerűen nem akar többet megdugni. Hogy konkrétan miért azt csak az adott fickó tudja. Ahogy azt is hogy miért akart "elkapni egy kanyarra" (bocs a szóhasználatért de gyakorlatilag ez történt).

2022. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta kiszedtem belőle, és akar még xD
2022. jún. 4. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 akkor úgy tűnik ez csak egy "lehűtési" jelzés volt a részéről miszerint attól hogy dugtok még ne gondold túl a storyt, csak szex lesz más semmi
2022. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!