Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy utaljak rá, hogy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak rá, hogy akár egy alkalomban is benne lennék?

Figyelt kérdés
Régóta nagyon tetszik egy pasi, teljesen oda vagyok érte, de tudom, hogy ő nem keres komoly kapcsolatot. Hogy utaljak rá, hogy benne lennék akár egy alkalomban is, úgy hogy ne legyek nagyon rámenős? Egyáltalán mennyi esély van rá, hogy egy egyedülálló férfi elutasít egy nőt, aki amúgy külsőre bejön neki?

2015. nov. 7. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Átlagban véve nem túl nagy az esélye, hogy visszautasít, de sokan ügyesen pont kifogják azokat, akik nem vevők a dologra.
2015. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
őszinteség? amugy kevesebb mint 1%
2015. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem befürödtek a lányok, akik szexet akartak volna. Azt hitték, holmi kis vigasztalásra jó leszek, aztán jól megdöbbentek, hogy mennyire kifogták. :D
2015. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem vigasztalásra kellene, épp ellenkezőleg, pont azért mennék bele a csak szexkapcsolatba is, mert akkor szerintem végre túl tudnám tenni magam rajta. Így a kíváncsiság adja a vonzalom nagy részét. És nem szeretném nyíltan kimondani mit akarok, gyakran találkozunk hétköznapokon is (közös munkahely), és ha elutasít, akkor a későbbiekben kínos lenne.
2015. nov. 7. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő célozgatott már rá, hogy ágyba vinne?
2015. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Olyat már mondott, hogy ilyen szép nő mellett nehéz koncentrálni meg hasonlók, de ezek inkább csak olyan vicces kis bókok voltak.
2015. nov. 8. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már utalás, most neked kell jelezned, hogy téged is érdekel
2015. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt kellett volna mondanod hogy arra koncentráljon csak amire szeretne igazából nem mindig a munkára
2015. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nem vesui a lapot megpróbálom én veled akár csak egyszet de lehet többször is

irj puszika

2015. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!