Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik szoktak buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szoktak buliban smárolni! Általában hány srác csókol meg titeket egy alkalommal?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi volt a legtöbb?

2022. jún. 4. 23:38
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem lennének krvák, én sem tudnám csinálni.
2022. jún. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%
Akkor olyan lányokat csókolsz meg, akiket erkölcstelennek tartasz, de magadat nem ítéled el ezért? :D
2022. jún. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez az. Naívan azt feltételeztem rólad, hogy hű vagy az elveidhez és akit ribinek tartasz, azzal nem kezdesz. Erre föl de. Semmi tartás nincs benned.
2022. jún. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
83%
Ha többet érsz nála, akkor nem nyúlsz hozzá. Ezzel önként helyezed magadat vele egy szintre. :D
2022. jún. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
94%
Na jó. A csajnak szerintem igaza van abban, hogy ha a csávó nem lenne egy szintén erkőlcstelen idióta akkor nem kezdene olyan nőkkel akiket rbinek tart. Meg attól nem lesz egy nő krv@, hogy sok pasival smárol esetleg még le is fekszik vele, mivel a krv@ egy szakma aki ezért pénzt kap a másik meg, hogy ha pasi csinál ilyeneket akkor meg mindig azt hiszik magukról ők a nagyok, ők ettől királyak lesznek.
2022. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyenekről mindig az a "keresztény" jut eszembe, aki mély megvetést tanúsít a tolvaj iránt, de a lopott árut azért elfogadja. :D A lényeg a következetesség és a gerincesség. :D
2022. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
71%
Itt nincs egy modi sem hogy nem törli ezt az idiótát innen?
2022. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

Itt a krvát meg a neki nyaló lúzereket nem törli senki.


Ennek semmi köze a gerincességhez. Még jó, hogy kihasználom a krvát. Férfiként nem rudok egy szintre kerülni velem. Ha nem lenne az, én sem kezelném úgy.

2022. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak benned nincs tartás. Nem jönnék òssze vele, tehát hű vagyok az elveimhez. Ja és ők ingyenes krvák.
2022. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
94%
Akkor lennél hű az elveidhez, ha hozzájuk sem érnél. De kellenek neked. A "rendes" lányok helyett, vagy mellett. Ezt nem tudod kimagyarázni. :)
2022. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!