Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoltok/mit tesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok/mit tesztek akkor ha a srác "várat" benneteket az első alkalommal?

Figyelt kérdés

pl ismerkedtek, randizgattok, kifejezetten élvezitek a társaságát, látjátok rajta is, hogy jól érzi magát veletek, mindig kér tőletek új talit.

Akár az is lehet, hogy elcsattant már csók is, elvisz vacsizni, közös programot szervez, sétálni hív.. ilyenek. De felhívni még nem hív fel magához, sőt nem tesz konkrét utalásokat, hogy mennyire lefektetne már..

Mondjuk kétnaponta találkoztok, és 1-1,5 hónapig "csak" csókig és ölelésig jutottatok.


Mi jár a fejetekben?

- Felhozzátok a témát a srácnak, hogy miért nem rámenősebb?

- Jeleket küldtök, hogy végre cselekedjen.

- Ennyi időt még bőven kivártok akkor is, ha nagyon izgató számotokra a pasi.

- Komolytalannak gondoljátok, és azt feltételezitek, hogy csak játszik veletek.

- Arra gondoltok, hogy problémája van az önbizalmával, és fél az intimitástól.

- Egyéb (ha ez, akkor fejtsétek ki kérlek)


Korotokat légyszíves jelezzétek! :) Fontos lenne, mert komolyabb 25+ éves nők válasza érdekel igazán, persze meghallgatok fiatalabbakat is, de engem az idősebb korosztály vonz!

Nem itt szeretnék ismerkedni, nem fogok privát üzeneteket küldözgetni semelyik válaszolónak, ne izguljatok!


és végül egy + infó. A kérdésben lévő srác nyilván én vagyok.. eddigi életem során sajnos csak felületes lányokkal/nőkkel sikerült összejönnöm, és bár számomra fontos a szex, de nem gyűjtök skalpokat, és nem célom +1 lányt lefektetni, tényleg azt keresem akivel bátran tervezhetek hosszabb távra.



2017. aug. 21. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Miert gondolod h egy 25+os no komolyabb?
2017. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az eddigi tapasztalataim alapján gondolom ezt.

25 alatt alig ismerek olyan lányokat, akikkel sokban egyezne az értékrendünk.

+ nagyon sok fiatal lány önbizalomhiányos, nem utolsó sorban pedig nem rendelkezik megfelelő szexuális intelligenciával.

2017. aug. 21. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Erre ne vegyel merget.

Mert rengeteg a 18-19 eves aki eleg erett gondolkodas mellett eleg jo szexualis intelligenciaval rendelkezik es meg is van az onbizalma magahoz ....

Nem a korral jar az onbizalom se a szexualis intelligencia.

2017. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:)

másak a tapasztalataink. Azért köszi.

2017. aug. 21. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos én a fiatalabb kategóriába tartozom, de ha nem gond, válaszolok. :)

Semmiképp nem tartanám rögtön komolytalannak, vagy önbizalomhiányosnak. Én jeleket küldenék, majd célozgatnék. Szerintem a reakció alapján lehet kicsit szelektálni, hogy vajon miért nem lép ilyen irányba. (Gondolok itt azokra pl, amiket írtál, hogy komolytalan, vagy önbizalomprobléma, vagy bármi más stb...) Később biztosan felhoznám a témát. Hogy meddig várnék, azt nem tudom, attól is függ nyilvánvalóan, hogy mennyire kedvelem, vagy hogy mit mond, mikor erről kérdezem. :)

19/l

2017. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Ha azt mondaná, hogy azért várna a szexel mert szeretne komolyabban megismerni, azt te elfogadnád válaszként, vagy inkább furcsának tartanád egy pasi szájából?

2017. aug. 21. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem zárja ki a kettő egymást. Furcsának tartanám, de csak mert nem szoktam hozzá ilyesmihez, valljuk be, (az koromban legalábbis) nem ez jellemző a pasikra. De abszolút elfogadnám, szimpatikus válasz lenne.

Bár, ha -ahogy a kérdésben írtad- " ha nagyon izgató a pasi", akkor magamból kiindulva lehet, hogy megpróbálkoznék a pillanat hevében valami idióta szöveggel, hogy "Van egy ötletem, hogyan ismerhetnénk meg még jobban egymást" vagy valami még bénább. :D

2017. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Én azt gondolnám ,hogy na végre egy pasi ,aki nem ront rögtön ajtóstul a házba, és ebből lehet valami komoly is végre :)

21/L

2017. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem azt mondta a barátom, hogy nem erőltet semmit, ha úgy gondolom, hogy akarom, akkor kezdeményezzek, mert ő nem fog. Így is történt, szóval cselekedtem, amikor eljött az ideje.
2017. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, bár ez egy egy éves kérdés, mégis válaszolok, mert nagyon érdekesnek tartom, hogy ennyit változtak a standardok.


Én 37 éves (F) vagyok, nagyjából 16 és 23 éves korom (másképpen: 1997 és 2004) között csajoztam rendszeresen és intenzíven. Akkor az volt az általánosan elfogadott szokás, hogy ha komolyan érdekelt a lány, akkor három-négy hetet vártál az első csókhoz képest, mielőtt rányomultál arra, hogy lefektesd (de persze ettől különválasztva akkor is léteztek egyéjszakás kalandok, amikor mindkettőtök célja a szex volt - de ez egy másik tészta).


Akkoriban az volt a szokás, hogy előbb járunk és csak utána szexelünk, ennek fényében fura nekem egy kicsit, hogy ma már az a fura, ami nekem normális.

2018. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!