Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek fordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek fordult már elő hasonló? /F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már 4 éve együtt vagyunk. 4 éve ez az első olyan időszak, amikor munkaügyi okok miatt hosszabb ideig nem tudunk most találkozni, mert 4 hónapra ki kellett jönnöm külföldre, de aztán utazom vissza és megy minden úgy ahogy eddig.


Most vagyok kint már 3. Hónapja, és a barátnőm mondta, hogy körülbelül az első hónap után elkezdett nagyon hiányozni neki a szex. Próbálta masztival pótolni, de azt érezte az nem elég, érezte hogy valami hiányzik. És mesélte, hogy egy ilyen pillanatában amikor nagyon ki volt, meglátott egy képet ahol egy csaj cigizik, és ekkor nagyon megkívánta hirtelen a cigit, annak ellenére, hogy már 5 éve nem cigizett, illetve előtte sem volt nagyon rá szokva, csak néha csinálta. De most sem úgy kívánta meg mint egy nikotinos, csak ugye a szex hiányban érezte, hogy valamivel pótolnia kell a dolgokat, és valahogy az agya a kép láttán a cigihez kötötte ezt a dolgot, hogy arra van szüksége.


Mondta, hogy először pár napig nem gyújtott rá meg semmi, de több napon át nem tudta ezt kiverni a fejéből, és azt érezte muszáj megpróbálnia, így vett magának egy doboz cigit.


Azt mondta, hogy amikor rágyújtott, egyből érzett egyfajta kielégülést amit már rendes szex óta nem érzett, és azt érezte hogy most végre megkapta amire vágyott.


És azt mondta, azóta ritkán pár naponta amikor csak otthon van és nem csinál semmit, ezzel próbálja csillapítani ezt a hiányt.


És igazából még nem hallottam ilyesmit és érdekesnek találtam, így kíváncsi vagyok más lány élt-e már meg hasonlót ezzel kapcsolatban.


Persze kicsit aggódom is érte, de annyira nem mert nem vészes az elmondása szerint a dolog, illetve kb 3 naponta engedi meg magának, hogy elszívjon pár szálat este.


2022. jún. 6. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen formában nem. A cigi jó dolog, de inkább kiegészítő, mint helyetesítő.
2022. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%

Inkább a megcsalást leplezi ezzel a hülye szöveggel.

Te meg beveszed ezek szerint.

2022. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 mármint hogy jön ehhez a megcsalás?
2022. jún. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!