Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő...

Veletek fordult már elő hasonló érzéki csalódás?

Figyelt kérdés
Ma tolattam be egy parkoló helyre, már majdnem megálltam, csak nagyon lassan gurultam már hátra, mikor a mellettem parkoló autó elindult szintén lassan, nem tudom hogy érthetően le tudom e írni de olyan érzéki csalódás kapott el amikor az autóra néztem mintha ő állna én meg még mindig megállíthatatlanul mennék hátra, be is panikoltam, tapostam a féket, a kézit is behúztam. Ez volt a második ilyen esetek, nagyon para érzés, tizenéve vezeték már pedig.

2022. febr. 5. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, főleg ha keveset alszok és sokat dolgozok.
2022. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem volt még ilyen szerencsére. A földet nem nézed ilyenkor hogy az nem mozog?
2022. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ilyen volt már velem is. Elég para tud lenni.
2022. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, azért az emberi szervezet még mindig a mamutvadászatra van kalibrálva. Ilyen, hogy egyszer csak elmozdul a referenciapontod, néha túlterheli a szoftverünket :)
2022. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Elő, mondjuk 12-órázás után, hullafáradtan úgy hogy a 4 műszak miatt összevissza hívtak be.


Meg régebben Tv-nézés közben betegen néztem aztán egyszer csak olyan volt mintha a TV-felé haladnék, pedig feküdtem az ágyban.


Kib@szott para amúgy.

2022. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
De ez teljesen normális, most az, hogy megijedtél, annyit jelent, hogy jó a reflexed.
2022. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Fáradtan nem kell volán mögé ülni, ennyi a trükk.
2022. febr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kipihent voltam.
2022. febr. 7. 07:49
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Figyelemzavar...
2022. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen olyasmi.
2022. febr. 7. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!