Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emlékezetes alkalmi kalandnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékezetes alkalmi kalandnál, mitől vált élménnyé számodra?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 9-es a teljesen átnedvesedett bugyijára célozhatott
2022. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt rajta egyáltalán bugyi...

De ez a verzió a jobbik eset, és nem az általam felskiccelt. :D

2022. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A partnertől, a szituációtól, az élvezet fokától. Van aki átlag alatti, van aki átlagos, s van aki meg húúúúúúúúúúúúú - 10 év múlva is emlékszel rá s bánod miért nem lett folytatás.
2022. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tinder randi, a csaj 150 körül volt és nagyon maximum 45 kiló, olyan kis cukorfalat. A randin végig teljesen visszahúzódó volt, végig alig beszélt, a szemkontaktust is sokszor kerülte és folyton zavarba volt. Már az elején elkönyveltem magamban, hogy ebből nem lesz semmi, de azért érezzük jól magunkat ha lehet. A végén hazakísértem mert útba esett, amikor ott voltunk ahol lakott, megkérdezte hogy felmegyek-e inni egy kávét (kb 11 körül volt egyből levágtam mit akar).

Az éjszakáról csak annyit, hogy vagy végig volt benne egy plug vagy otthon gyors tette be, ha az életem múlna rajta sem tudnám eldönteni. Amint ajtón belül voltunk teljesen megváltozott, szinte letámadott, és olyan mélytorkozást mutatott be hogy azt hittem az agyam is leszívja a farkamon keresztül...

Pár alkalommal még összejártunk de az első volt igazán emlékezetes.

2022. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Már egy ideje kostolgattuk egymást egy jóképű pasival. Egy alkalommal aztán összeakadtunk. Feküdt háttal az ágyon, én meg fölé álltam, és elkezdte lehúzni a bugyim. Akkorra már annyira benedvesedtem, és ahogy húzta le, a nedv a bokámig követte a tangám. Biztos elvörösödtem, de rögtön elkezdett nyalni. Fergeteges éjszaka volt, folytatása nem lett sajnos.
2022. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Volt pár. Egyszer első randin egy lánnyal beszélgettünk, semmi extra. Elcsattant egy csók. Utána kerestünk Budapest utcáin egy helyet ahol tudunk szexelni vagy bármit, de épp nem találtunk. Egy hirdetőoszlopnak döntve úgy szétujjaztam a csajt, hogy spriccelve élvezett el. Este volt, de jöttek, mentek az utcán.


Társkeresőn megismertem egy csajt aki nagyon messzire lakott tőlem, de éppen felé jártam egy kirándulás során, fél órát állt a busz a városban ahol lakik. Ráírtam előtte hogy fél óra sokmindenre elég. Kijött elém, elmentünk egy parkba és életem legjobb szopását kaptam tőle.


Egy milf ápolónővel volt szexkapcsolatom, egyszer munka közben bementem hozzá, elbújtunk a wc-ben és leszopott.

2022. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!