Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nálatok számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok számít a melltartó-választásnál, hogy nagyobbnak látszódjon a melletek? A pántos, pántnèlküli, elöl vagy a hátulkapcsos a nyerő? Mennyit engedtek láttatni belőle? Munkahelyen mertek belőle mutatni, vagy csak szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert alapból nagy a mellem, nem kell hogy nagyobbnak tűnjön.

Pántos legyen, hátul kapcsos. A pánt nélküli nem tartja meg a mellem.

Nyáron nyilván nem garbóba fogok járkálni, akkor jobban látszik a dekoltázsam.

2022. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kényelem számít. Tartson mindent a helyén, ne lebegjen előttem, ha sietősen lépkedek
2022. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsos és pántos. Ha nem kapcsos, az sem baj, de a pánt nélküli lecsúszik sportolás közben
2022. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a csipkés bralette melltartókat is
2022. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyobbnak látszania. Hátulkapcsolós, pánttal es anélkül is van. Munkahelyen jobban begombolkozom.
2022. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szempont. Az viszont igen, hogy szép legyen, és kényelmes. Eleve tök kicsi mellem van, de én így szeretem nem akarnám másnak mutatni magam mint ami vagyok. Csak braletteket hordok, egyikben sincs se szivacs se merevitő.
2022. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell push up, C kosaram van és aránylag vékony vagyok mellé, szóval ordítana, hogy kamu. Normál szivacsosakat hordok, amikben a bimbó nem látszik át. A pántosakat szeretem, pánt nélküliből még sosem találtam olyat, ami nem esett volna le. Elölkapcsosat még nem próbáltam soha, csak a hátsót. Nem szoktam giga dekoltázzsal mászkálni, mert egyébként nem szépek a melleim, szemmel látható méretkülönbség van köztük, emiatt a melltartók is gyakran elmozdulnak egy mély kivágásnál, ami hülyén néz ki. Munkahelyen meg formaruha van zárt inggel.
2022. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!