Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sztriptízbárban hogyan lehet/i...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztriptízbárban hogyan lehet/illik jelezni egy lánynak, hogy szeretnénk, ha odajönne?

Figyelt kérdés

Oda kell menni hozzá és szólni, vagy inkább inteni neki? Szabad akkor is, amikor éppen táncol, vagy csak amikor pihen? Vagy meg kell várni, amíg magától odajön egy lány?

Eddig kétszer voltam, mindkétszer odajött valaki egy idő után. Az első nagyon tetszett, a második se volt csúnya, de néhány másik lánynak jobban örültem volna.


2022. jún. 10. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felveszed vele a szemkontaktust és rámosolyogsz. Ha éppen nem pihenőn van akkor oda fog menni hozzád. Ha másik lányt szeretnél akkor a magát éppen produkálónak is mondhatod neked x jobban tetszene. Vág egy arcot, de oda fogja neked küldeni. Ettől még bármikor odamehetsz bármelyikhez, "szia nem zavarok?" szöveggel és elővezetheted mit szeretnél tőle.

A játék úgyis mindenhol ugyanarra megy ki: fizess konzumitalt (jól nézd meg az árát, ez nagggggyon drága!), fizess elő egy privát öltáncra (ez sem olcsó), vagy fizesd be magad "egyebekre".

2022. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan feljössz a gyik-re és kiírod a kérdést.
2022. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszi! A lehúzással tisztában vagyok, irreálisan drága piát nem fizetek. Privát táncból pedig direkt eggyel olcsóbbat kérek, mint amit eredetileg szeretnék, aztán hagyom magam nagy nehezen rábeszélni eggyel drágábbra :)

#2 Nem sztriptízbárban voltam éppen, csak a jövőre való tekintettel írtam ki :D

2022. jún. 10. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Voltal vegul sztiptiz barban? Milyen volt?
2022. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!