Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szélsőséges a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szélsőséges a péniszem mérete, akkor azt mikor és milyen formában illik közölni ismerkedésnél, illetve illik e/kell e egyáltalán vagy majd “akció” előtt eldönti hogy akarja e?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Engem pl az extrémebb méret nem szokott visszatartani, de van akiket elriaszt.

Szerintem érdemes már előtte diszkrétan szót ejteni erről, ha már olyan szintre jutott a kapcsolat, akkor ez sem probléma megbeszélni. Így nem ér kellemetlen meglepetés senkit sem.

2022. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha szelsosegesen kicsi, akkor hat na....
2022. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem szex alapú kapcsolatot szeretnél, akkor nem kell
2022. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Csak szexről vagy kapcsolatròl beszélünk?

Túl kicsi vagy túl nagy?


A baràtomnak hihetetlenül vastag pènisze van. Tènyleg! Mikor először meglàttam zavaromban elnevettem magam, hogy na ez tuti nem fog befèrni.

Azt mondta, hogy bìzzak benne ès lazìtsak.

Isteni volt az első alkalom is, azòta is az. Nem volt semmi gond!

Az sem zavar, h nem jelentette be előtte

Nem is tudom, h mikor kellett volna? Hànyadik randin ez az etikett? Szerintem hülyesèg, elkèpzelni sem igen tudom

2022. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdés bármilyen szélsőséges méretre vonatkozik, túl kicsire és túl nagyra is…


Vagy más vonatkozik az egyikre mint a másikra?

Pl. a túl kicsit be kell jelenteni, de a túl nagyot azt nem? (Vagy fordítva?)

2022. máj. 12. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Mikor elolvastam a kèrdèsed elkezdtem rajta gondolkodni, h vajon jobb lett volna e ha tudom, h milyen nagy a páromnak.

De mikorra a válaszom vègère èrtem ràjöttem, hogy ez hülyesèg.


A nagynàl làtom azt a buktatòt, h az bizony tud fàjni, ha egy barom a gazdàja. De ha meg egy barom, akkor nem fekszek le vele. Szòval megint csak az jön ki nekem, h szerintem nem kell szòlni

(Mèg az is lehet, hogy eleve ràgörcsöltem volna ha tudom)

2022. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem szükséges, max. nem lesz több egy szexnél..
2022. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
80%
Nem értem a kérdést! Nem úgy van,hogy smaci közben a kezemmel elindulok a cici felé? A nő meg a farkam felé? A nő valamennyire tudhat csalni egy szivacsos melltartó viselésekor. Egy férfi,nem. Akkora. Akkor is,ha normál,akkor is,ha bármelyik irányba extrém.
2022. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!