Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik NEM szerelemből veszített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik NEM szerelemből veszítettétek el, megbántátok?

Figyelt kérdés
Kivel, hogyan, miért nem szerelemből történt az első? Visszacsinálnátok? Ha megbántátok, miért, ha nem, miért nem?

2022. jún. 10. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén, én pénzért veszítettem el 14 évesen.

Kellett a pénz másik iskolába.

A partnerem 37 volt.

Vigyázott is rám, és még pluszt is kaptam utána. Nem is nekem kellett mennem, nagyon rendes volt.


Nem, nem bántam meg

2022. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, kimaradt hogy semmiképp nem csinálnám újra.
2022. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Én prostival.

Nem bántam meg.

Nagyon kanos voltam és hatalmasat élveztem.

Ez egy hülye duma, hogy csak szerelemből az igazi.

2022. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem

Teljesen random volt, egy buliban, vadidegennel, nagyon ügyes volt, nem fájt és nagyon élveztem, most sem csinálnám másképp

2022. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy prosti volt 16 évesen, a második rá pár napra házibuliban egy haver hugával. Nem bántam meg. Szerelemből is lehet, de h csak a nagy ővel ez olyan elcsépelt duma.
2022. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Én egy barátság extrákkal jellegű kapcsolatban vesztettem el, 20 voltam, a partnerem egy jóval idősebb férfi. Szerelmes nem voltam, de alapból nagyon jóban voltunk és bíztam benne, nem bántam meg, jó élmény volt - nem csinálnám másképp.


Szimplán úgy alakult az életem, hogy normál kapcsolat sehogy nem jött össze (jöhetett volna, ez más kérdés) és ilyen jellegű kapcsolatra van/volt időm, energiám, illetve akkor találtam olyat, akiben tényleg maximálisan megbízom.

2022. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Én 16 voltam amikor elvesztettem egy ismerősömmel, akivel egy fwb kapcsolat szerűben gondolkodtunk. Nem voltam belé szerelmes. Megbánni nem bántam meg, inkább azt hogy utána később lekurvázott, pedig pont hogy ő volt könnyen kapható mert én hoztam fel a témát

18l

2022. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Bulizós este után haza kísért egy aznap megismert srác. A lépcsőházban történt. Nem fájt, különösebben jó vagy rossz sem volt, de nem bántam meg. Sosem foglalkoztatott különösebben a szüzesség elvesztésének kérdése. A gyereket azóta sem láttam.
2022. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

#7: Na, az ilyenektől tudok hányni. Mármint félre ne értsd, nem tőled, hanem attól, aki a szüzességedet elvette. Akkor, amikor lefektethetett, akkor jó voltál neki. Utána meg becsmérel? Aljas féreg az ilyen, nem ember.

És sajnálom. :(

2022. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiúbarátom volt az első. Ha a szerelmem lehetett volna, akkor visszacsinálnám, de köztünk nem lehet semmi, mert barátnője van. Így mindegy.
2022. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!