Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora kockázat gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora kockázat gumi nélkül dugni nemibetegségek szempontjából?

Figyelt kérdés
Ha jól számolom, 10 vagy 11 partnerem volt eddig, akiket gumi nélkül is dugtam rendszeresen, megszakítással, vagy fogamzásgátlót szedtek. Óvszerrel számomra szörnyű a dolog, és azon tűnődtem, vajon százalékban kifejezve kb mennyi az esély, hogy elkapjak valami komolyabb nemi betegséget így? Nem fekszek össze ezer idegen csajokkal, de pl a jelenlegi barátnőmnek is volt már jópár pasija előttem.

2022. jún. 11. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

100%

Ha lefekszel pl egy aidsessel 100 hogy elkapod igy.

2022. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy írták fölöttem is, igen nagy a kockázata.

Sajnos a nemibetegségek egy része lehet tünetmentes is, és csak az együttlét után derül ki hogy elkapta a másik. Hogy ha rákérdezel a partnernél akkor nemet fog mondani, ami nem hazugság, csak szimplán nincs tudatában annak hogy elkapta.

Ezért érdemes gumit húzni, a saját és a partnereid védelmében is, mert például te is lehetsz úgy hordozó hogy nem tudsz róla.

2022. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmentek szűrésre , és utána monogámiában maradtok.

Így ki tudod zárni a betegségek nagy részét gumi nélkül.

2022. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B2man ***** válasza:
100%
Én hepatitis B-vel tünetmentes voltam! Egy gombafertőzésbe majdnem belehaltam!
2022. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy, férfi vagy vagy nő. Férfiként ugyanúgy elkaphatod pl. a trippert vagy a chlamydiát, de az AIDS esélye minimális (bár nem nulla). Nőként viszont az is simán benne van a pakliban.
2022. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
#1 hogy lenne már 100%? :D idióta
2022. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!