Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inike kérdése:

Lefeküdnétek olyan férfival, akivel érzelmileg, lelkileg kapcsolódtok, de külsőleg nem az esetetek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel még csak ismerkedem. Nagyon kedves, jól el lehet vele beszélgetni mindenről, érdeklődő, minden klappol.. de külsőleg nem az esetem. Bizonytalan vagyok, hogy érdemes-e így ebbe az irányba terelni a dolgot, vagy maradjon friend zone?

Hasonló tapasztalat?


2022. jún. 11. 23:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lemaradt. Én 23 N, Ő 32 F 😅
2022. jún. 11. 23:13
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Feküdj le vele, legyen egy jó élménye!
2022. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy érzed. Nekem volt már olyan férfi felé érzésem aki amúgy abszolút nem volt az esetem. A személyisége viszont annyira megfogott, hogy nem is gondolkodtam azon hogy milyen irányba menjen a dolog.
2022. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyetted nem tudunk dönteni ebben, te tudod hogy mit szeretnél igazából:)

Én személy szerint belemennék így is, de nagyban függ ez attól is hogy "mennyire" nem az esetem. Hogy ha egy kicsit kívül esik az ideálomtól az nem probléma, viszont hogy ha annyira nem találnám vonzónak hogy taszítana is a kinézete akkor sajnos elutasítanám. Lehet valaki akármennyire intelligens, kedves, érdeklődő, türelmes hogy ha taszít a külseje akkor nem tudnék vele lefeküdni, az érzelmi kapcsolat mellett szükséges a fizikális vonzalom is szerintem.

2022. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mi honnan a szöszből tudjuk, hogy be tud-e indítani, fel tud-e izgatni a pasi hogy ágyba akarj bújni vele??? Ez a kérdés az baby amit te, egyedül csakis te tudsz eldönteni. Ízlésnek, egyéni preferenciának hívják a dolgot.

Mindenesetre döntsd el mielőbb mit akarsz a pasitól és ha friend zone akkor legyél olyan jófej hogy nem húzogatod előtte a mézesmadzagot hanem letisztázod vele a dolgot hogy tovább tudjon lépni.

2022. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A beszélgetéseink, chatelések közben, amikor szóba került a szex, stb. felizgatott..

Nem taszít, csak nagyon új nekem, hogy meg sem közelíti azokat, akikkel eddig dolgom volt..

2022. jún. 11. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Megtapasztalod a különbséget a pasi és a Férfi között.
2022. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány életében eljön a pillanat, amikor nővé válik, és nem a külsőségekhez ragaszkodik foggal-körömmel, hanem rájön mik az igazán fontos dolgok
2022. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne rögtön lefeküdni vele, ha nem is jártok, illetve nem vagytok párkapcsolatban?
2022. jún. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

8-as kérdését nem értem. Először járni kell a lefekvéshez? Nálam fordítva van a sorrend…


Kérdező adj egy kis időt magadnak. “Majd megszereted.” Amikor megszoktad az arcát, már nem fog feltűnni, hogy elsőre tetszett-e vagy nem. Megszokjuk egymás külsejét.

2022. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!