Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,miért szakító ok,ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,miért szakító ok,ha a pasitok nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Sokadik párkapcsolatom végződött szakítással,mert kategórikusan nem akarok gyereket.


31 F vagyok

Minden párkapcsolatom elején leszögezem ezt a tényt.


Most szakított velem nemrég a barátnőm 2 év után,mert"hogy állítása szerint ő már készen áll a gyerekvállalásra"


Megmondtam,hogy ez szép és jó,de én nem akarok gyereket soha nem is akartam.


Helye lenne van egy szép lakásom,egy kis hétvégi házam is vidéken ahová nyáron a lakásból ki lehet szabadulni.

Tehát nem a csupasz seggemre lenne.


De ez nem változtat semmin nem akartam soha gyereket.


Az elmúlt 3 kapcsolatom emiatt ment tönkre.


Pedig én hűséges vagyok, az elejétől kezdve mindig őszintén is állok a nőkhöz.



2022. jún. 12. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

"Én mindig tiszteletben tartottam azokat akik gyereket vállalnak.Nem lehet azt is tiszteletben tartani, elfogadni,ha valaki nem akar gyereket vállalni?"


Egyetértek. Viszont akkor ne kérd számon miért szakító ok ez egy gyerekre vágyó nőnél. Tartsd tiszteletben a döntésüket és ne a gyakorin hápogj.

2022. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert a legtöbben - főleg 30 fölött - már hosszabb távban gondolkodnak, ebből adódóan pedig szeretnék az általuk választott életet megvalósítani. Azt, amiben boldogok tudnának lenni hosszú távon is. A gyerekkérdés pedig egy olyan dolog, amiben nem igazán vannak kompromisszumok. Ha valaki nem szeretne gyereket, az nem lesz boldog, ha gyereket kellene szülnie. Ha valaki pedig egy gyerekektől nyüzsgő családot álmodott meg, ő meg nem örülne, ha enélkül kellene megöregednie. És ugye ez nem egy olyan dolog, amit utólag pótolni lehet. Sok mindent be lehet pótolni 50-60, sőt, akár 70 éves korban is, de a gyerekeket nem.

Boldogtalan meg senki nem akar lenni egy kapcsolatban.

Keress olyan nőket, akik szintén nem akarnak gyereket!

2022. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

"Pedig én hűséges vagyok, az elejétől kezdve mindig őszintén is állok a nőkhöz."

Az ugye megvan, hogy egy párkapcsolat két emberről szól? Lehet, hogy őszinte, és hűséges vagy, de önző is.

2022. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert ők akarnak. Ha az elején közölted, akkor vagy abban reménykedtek, hogy meggondolod magad, vagy úgy voltak vele, hogy ameddig nekik sem aktuális, addig ellesznek veled, utána keresnek olyat, akivel tényleg komolyan gondolják. A legtöbb nő akar gyereket, mondjuk úgy, hogy ebben a témában te vagy különc.
2022. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Az elején elmondod,ez korrekt!


Viszont....ahogy méllyül a kapcsolat akaratlanul is jön a családalapítás iránti vágy,ami miatt a partnert szerintem nem lehet hibáztatni.


Ha nem egyeznek a célok,akkor szakítás lesz a vége,fordított esetben Te is ugyanígy tennél.


Sajnálom,hogy így jártál többször is,biztos fogsz találni egy olyan partnert,aki ugyanígy gondolkodik,mint Te.

2022. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Párszor én is így jártam mint a kérdező, azóta nem is keresek rendes kapcsolatot, csak szexkapcsolataim vannak, nekem bőven jó így
2022. jún. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

És a partnereid mit mondtak korábban, mit gobdolnak a gyerekvállalásról?


Nem te vagy a hibás. De ez nem olyasmi, amiben lehet kompromisszumot kötni.

2022. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakító ok, mi szerettünk volna, de nem jött össze és elfogadtam, más miatt szakítottam a volt párommal.

És jobb is, hogy nem lett gyerek, már nem is akarok. Akik ismernek tudják és elfogadják.

N

2022. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek teljesen igaza van, a csaj miatt futott zátonyra a kapcsolat.
2022. júl. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kérdező te korrekt voltál, de szerencsére van még hal a tengerbe, biztos, hogy találsz majd egy lányt, aki nem gyerek mániás.
2023. jan. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!