KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Ez valami reflex vagy mi?đŸ€Ł L

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ez valami reflex vagy mi?đŸ€Ł L

Figyelt kérdés
2 ember puszizkodott elottem, es egy mellettem levo pasi is ahogy ugye ezt latta, csucsoritett kicsit es igy osszeszoritotta az ajkait 😆
2022. jĂșn. 12. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

10 vålaszból 6 azt írja, hogy nem érti, 2 hogy tanulj meg írni és most itt vagyok én a hetedik, akinek ismételten fogalma sincs arról, hogy mit akartål kérdezni.

De nyilvĂĄn te vagy az okos, a többi meg mind hĂŒlye.

2022. jĂșn. 12. 21:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/15 anonim ***** vĂĄlasza:
+1 aki nem Ă©rti
2022. jĂșn. 12. 21:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
A csodĂĄs oktatĂĄsi rendszerĂŒnk Ă©kes pĂ©ldĂĄja ez a funkcionĂĄlis analfabĂ©ta lĂĄny. Akik hozzĂĄ hasonlĂłan megĂ©rtettĂ©k valĂłszĂ­nƱleg az elsmĂșl 5-15 Ă©vben voltak iskolĂĄsok, azĂłta gyĂĄrtaja a magyar közoktatĂĄs a funkcionĂĄlis analfabĂ©tĂĄkat, akik egyĂ©bkĂ©nt egymĂĄst közt viszonylag hatĂ©konyan tudnak kommunikĂĄlni.
2022. jĂșn. 12. 21:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/15 anonim ***** vĂĄlasza:
8%
8as valaszolo vagyok de egyszeruen nembirom megallni h ne szoljak hozza ehhez a g3ci gyerekes parbeszedhez 😃 en egybol megertettem amit kiirt, aki nemertette meg, miert huzza a szajat ugy h mindenki lassa? Engedje el, menjen tovabb mas kerdesre. Senki nem kivancsi arra h nem ertitek a kerdest 😃 tovabb mesz. 👋
2022. jĂșn. 12. 22:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/15 anonim ***** vĂĄlasza:
8, 14, te vagy a kĂ©rdezƑ. Ugyanazok a szĂłfordulatok, rövidĂ­tĂ©sek Ă©s Ă©kezet nĂ©lkĂŒli magĂĄnhangzĂłk. Ne erƑlködj. A kĂ©rdĂ©sed Ă©rtelmetlenĂŒl van megfogalmazva.
2022. jĂșn. 13. 06:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!