Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van olyan külső szemmel ártatlan mozdulat, amit ha csinál a pasi akkor rögtön beindultok?

Figyelt kérdés
Például, ha szopás közben beletúr a hajatokba, félresimítja oldalt a fületek mögé vagy ha szex közben megfog valahol ami akkor iszonyatosan izgat titeket. Ha később teljesen ártatlan szituációban (más kontextusban) megteszi ugyanazt, akkor is beindít titeket a mozdulat mert beugrik, mikor szex közben csinálta?

2019. jan. 11. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éb evés közben vagyok így. Ha eszek, nyitva a szám, ha szopok, nyitva a szám.

XD

2019. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Vannak olyanok igen.

Múltkor láttam szerelni és a kezén feszülő izmokról eszembe jutott amikor rajtam voltak.

2019. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen van ilyen.

Nálam pont ilyen ha sz*pás közben bele túr a hajamba, ha utána is ezt teszi vagy előtte akkor beugrik h mit művelt mikor sz*patott, és ez akkor felizgat.

2019. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom mikor a szemembe néz és lassan megcsókol. De akár egy megállóban is. Olyankor forró leszek odalent, mert tudom, hogy szex elött is így szokott csókolni és eszembe jut.
2019. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!