Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg ennyire tetszene a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire tetszene a nőknek?

Figyelt kérdés

Szóval targoncavezetőként dolgozom. És tegnap bementem plusz lóvéért melózni, de mivel semmi meló nem volt, így unalmunkban egy kollégámmal leültünk az árúátvételen ami tele van csajokkal.

Az unalmas órakban sok mindenről beszéltünk, majd rám írt a baratnőm, hogy este szeretne elmenni sétálni.

Én meg kérdeztem az ott lévő lányokat hogy hova menjünk, de nem adtak konkét választ, meg hogy nehogy már a nők adjanak nekem randi tippeket.

Ezek után a kollégámat kerdeztem aki egy magas kigyúrt 40 éves macsó, aki ilyet szólt.

-Hát mit tudom én? Vidd el a Margitszigetre a zenélő szökőkúthoz...de tudod mit inkább vidd el borozni. Piáztatok már együtt?

Mire én mondtam hogy igen, szilveszterkor úgy berúgtam, hogy az asztalon táncoltam...

Mire

-Így egy bunkó proli iszik..Én arra gondoltam, hogy megisztok együtt 1 üveg bort az erkélyen, közben elmondod neki, hogy egész nap az illatára a mosolyára gondolsz. Aztán romantikusan megcsókolod, majd hátrakötözöd a kezét és először finoman-lassan majd tempót valtva hatàrozottan megdugod.

De úgy hogy közben húzod a haját és a fenekébe élvezel el.


És a reakció?

Az összes csaj úgy mosolygott rá egész nap utána meg kereste a társaságát hogy csak néztem hogy mi a fene van már itt.

Tényleg az ilyen állatságokat szeretik a nők, vagy csak oltott?


2022. jún. 12. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Csak szimplán egy idióta vagy xd

Hány éves vagy te?

2022. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen hihető sztori, van igazság benne.

Az elsővel ne foglalkozz, sok a gyerek az oldalon.

2022. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez tetszene elég sok nőnek. Boldog vagy?
2022. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Mi? Hogy udvaroljanak nekem aztán úgy megfektessenek amire mindig is vágytam?

Fúúj neeem fuuuj


Vagy most mi az ami annyira hihetetlen? Köztudott bogy a nők szeretik a romantikát meg a vad szexet

2022. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na de a megkötözi a kezét dolog meg ilyenek...

Ezek is?

Am kollégám mondta, hogy ez nála már ott tart-mivel gyakran hatrakötözi a nője kezét, meg beköti a szemét dugásnál....

Hogy a csaja hozza neki elő már ezeket és ha nincs megkötözve akkor is úgy tartja a kezét mintha meg lenne kötve.

2022. jún. 12. 22:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában szeretik a nők, ha a pasi proaktív és domináns a szexben.

Ez nem egyenlő azzal ha valaki agresszív és önző, azt nem szeretjük.

2022. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nincs szó agresszióról.

Arra mondta, hogy kutya pózban küldi a nőnek.

És mivel a nő megszokta hogy hatra van kötve a keze szex közben, amikor nincs megkötve akkor is keresztbe rakja a hátán mintha meg lenne kötve.

Nekem ez hihetetlen....és fura.

2022. jún. 12. 23:06
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ah ahogy Móricka a BDSM-met elképzeli 😅 Nagyon nem így működik... ezzel a mézes-mázas rózsaszín álnegédeskedő felvezetéssel kb. szürke 50 szintű bohózat kevésbé irodalmi stílusban elővezetve.
2022. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindig is kiakartam próbálni a kötözős szexet 😍

4 voltam

2022. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Benedvesedtem
2022. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!