Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány férfi miért nem akar tetszeni a nőknek?

Figyelt kérdés
Semmit nem tesz ennek érdekében. Kövér, kopaszodó, szőrös, idejétmúlt vagy kopott ruhákat viselő férfiak várják a barátnőt. Ezekből néhányaknál több is jelentkezik.
2020. jan. 8. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert igy szurjuk ki a felszines noket. En pl. kopott ruhaban jarok es senki meg nem mondana hogy milliomos vagyok.
2020. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kovpet ***** válasza:
76%
A kopaszodás ellen pl mit javasolsz? Kopott kalapot?
2020. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a férfiak már feladták. Még valahol érzik mélyen legbelül, hogy jó lenne egy társ, de már nem tesznek semmi érdemi dolgot érte (max. regisztrálnak egy netes társkeresőre).
2020. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem keresek párt, így nem érdekel kinek tetszem és kinek nem. A ruházatot leszámítva a többi stimmel rám.
2020. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
vannak nők is akik ugyanígy vannak, szinte még fürdeni sem fürdenek, nemhogy leszedjék a hónaljukból a pumi kutyát és persze ők mindig olyanokat mondanak, hogy nekik olyan ember kell, aki nem a testét szereti, de persze ők is ugyanúgy csorgatják a nyálukat a jó pasikra, akik odateszik magukat
2020. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nálad ilyenek jelentkeznek akkor az jelent valamit a te kinézetedről is.
2020. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Azért mert azt hiszik,mind a kommentelő férfiak is, hogy minden csak róluk szól és a nőtől várják el hogy legyen szép,fordítva ez már nem működik. Mert annyi tisztelet nem képesek megadni,semmibe veszik a nőket.
2020. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak én asszociáltam egyből Vinkovics Ádámra? (VKÁ vlog) :D
2020. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kopaszodással nem tud nagyon mit kezdeni, de a többivel igen.


Szeretnének ők is barátnőt, de alacsony az önbecsülésük és ezért kevésbé igényesek a megjelenésükre.

2020. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Nos én kövér vagyok, kopaszodó, szőrös, elálló fogú, szemüveges, lapátfülü, szobafestő, szoval mégcsak gazdag sem vagyok... 33/f

Mégsem gátoltak ezek a képességeim soha... jó a dumám, megnevettetem a csajokat, ha kell meghallgatom, megvígasztalom akármi... tudok kommunikálni, soha nem volt gondom a csajozással. Pedig soha nem voltam egy Adonisz...

Nem, a többség akik "várják a barátnőt" nem a kinézettel van a probléma, hanem a belsővel...

Itt is megnyilvánulnak nap mint nap... úgy tesznek, mintha ez valami olyan dolog lenne, ami alanyi jogon jár... és tőlük elveszik... pedig ők veszik el saját maguktól azzal, hogy csökött az agyuk.

2020. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!