Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most kifejezetten PASIKTÓL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Most kifejezetten PASIKTÓL kérdezem. Fiúk, milyen szexualitást vártok el egy nőtől, mikor váló ok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Napi igényem van és elvárom, hogy legyen is szex
Legalább heti 1-2 igényem van
Csak akkor van rá igényem, ha olyan hangulatba keveredünk, de ez csak ritkábban van
Még a menzesz alatt is elvárom, ha más nem, akkor alternatív módon: kézzel, szájjal, stb
A párom nem adja meg azt a mennyiséget, amire szükségem van, rendszeresen máshol élem meg
Ha nem egyezik a nőnek az igénye az enyémmel, már dobom is
Nekem napi igényem van, a nőmnek csak ritkán, ezért naponta masztizok, akár többször is
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem találom a válaszlehetőségek között, hogy “szeretem és tisztelem a párom, ha mindkettőnknek megfelel, akkor kell a szex”
2022. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán a hármas lehetőség. Szexelünk, ha hangulatba jövünk..... Viszont azt se feledjük, hogy a szex bizony nagy úr! Ha otthon nincs megfelelő mennyiség, általában vagy válás szokott lenni, vagy egy segítőkész hölgy....
2022. jún. 13. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha ki sem nyalhatom havonta-kéthavonta egyszer, azért morcos lennék kicsit. De természetesen élethelyzettől is függ.
2022. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Kifejezetten szex nélküli kapcsolatról álmodozom. PASI vagyok és nem meleg
2022. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!