Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, miert nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, miert nincsenek normalis lanyok Tinderen? Csak en erzem igy?

Figyelt kérdés
Kb ket tipusa van a lanyoknak ott, vagy a megkozelithetetlen cicababa, akik kozul neha akad 1-2 termeszetes szepseg, de a legtobb borzalmasan mu no, mind balra is huzom. A masik kategoria meg akik mar nem a legszebbek. Hol vannak a normalis lanyok??? Akik nem cicababak, de nem is a masik veglet? En sem a legszebb ferfi vagyok a vilagon, de azert szerintem jo pasi vagyok, megis mindig a masodik kategoriaba tartozo lanyok talalnak csak meg. A normalis csajok soha, meg csak nem is dobja fel Oket az app. :D Vagy lehet tul kedves vagyok magammal, es en is egy bunronda csavo vagyok? :D

2022. jún. 15. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A normális lányok nem szorulnak rá a társkeresőre, ez az igazság.
2022. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ott vannak a Tinderen a normális csajok is, csak éppen naponta 50-100 jobbra húzást kapnak s nem fognak mindenkit visszajelölni. Ha mégis megtörténik a match akkor normális kommunikáció, pont úgy mintha buliban megszólítanál egy csajt és az visszamosolyogna.

A cicababákkal kár foglalkozni, nem 100 hanem több száz jobbra húzást kapnak naponta észre sem fognak venni a nagy számok tengerében.

2022. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 DanielC ***** válasza:
84%
A tinder nevetseges. Minden közepes kinezetü ember azt hiszi, hogy tökeletes kinezetü partnert erdemel, mert betett magarol egy jo kepet, vagy azert mert kisminkelte magat. Es ezutan mindenkit letilt aki nem tökeletes az ö szemeben.
2022. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: ez is nagy baj, de szerintem a noi profilok tobbsege robot... Egy idosebb kolleganom elkezdett Tinderezni, es mutatta a csavokat akiket feldobott neki huzasra az app. 10-bol 10 csavo extra gaz kategoria volt nala, a legtobbjuk tok igenytelen volt mar kep alapjan is.
2022. jún. 15. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
#5 Lehet hogy pasi oldalon több a "rossz", de ha tök átlagos/helyes vagy sincs semmi siker élményed.
2022. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6: hat epp ez az! Mondjuk az egy generacioval masabb felhozatal volt, de ott 15 evvel idosebben biztos kiemelkedtem volna azok kozul. :D Ha a 30 evesek kozt is ilyenek vannak, akkor nem ertem miert nem vagyok nagyobb sztar az appban. :D Lehet az a kategoria mar mas, es valszeg tobben is vannak am...
2022. jún. 15. 13:14
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Én tök csúnya pasi vagyok, mégis tök jókat elbeszélgetek csinos, aranyos lányokkal. Randi még nem jött össze, de az sem kizárt. Válogatós hisztis picsák a pasik az a baj. A lányok is.
2022. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak
2022. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A normális lányok foglaltak
2022. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!