Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek olyan nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan nők tinderen akik csak beszélgetni akarnak?

Figyelt kérdés

Jó lehet régóta egyedül vagyok de nem nagyon akarok nővel találkozni internetről, valahogy jobb a kis saját világomban.

Mikor tinderen beszélgetek kifejtik hogy ők utálnak itt írni és találkozzunk már inkább akkor én kifogásokat keresek.... De így is legtöbb egy hónap után éltűnik. Eddig egy nő van akivel egy éve beszélek de minden nap felhozza a talit, szóval félek ő is el fog majd tűnni.


2019. nov. 13. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A tinder nem társkereső? Miért akarnának beszélgetni csak úgy? Rengeteg emberrel tudnak beszélgetni, ahhoz nem kell tinder.
2019. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Rengeteg ember tud ismerkedni ahoz sem kell tinder.... Szerintem a Tinder nem kimondott társkereső
2019. nov. 13. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek olyan nők Tinderen, akik engem is jobbra húznak?
2019. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
inder kifejezetten a szex miatt ött létre, vált belőle társkereső, aki fent van nem beszélgetni akar, ahhoz használj más oldalakat ha nem akarsz semmit beszlgetésen kívül.
2019. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anno a badoon chatelgettem sokat pusztán beszélgetési céllal. Volt is pár hölgyismerősöm akikkel igen bensőséges viszont tudtam kialakítani, sőt találkoztam is velük. De mi már az elején megbeszéltük, hogy csak barátság van. Viszont kivétel nélkül mindegyik ilyen "barátság" egyik napról a másikra vége lett, mikor a nő talált egy normális pasit magának a sok rossz randi után. Hiába volt addig az, hogy egész napokat átbeszéltünk.

Szerintem találkozz valamelyikkel, mert akkor azért fog lekoptatni! Attól még lehet tovább beszélgetni, de nem biztos, hogy sokáig ha ő nyit másfelé.

2019. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is letöltöttem nem olyan rég ezzel a céllal hogy csak úgy beszélgetni barátkozni de nem jött össze. Úgy hogy én szívesen beszélgetek veled.
2019. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tinder nem tarskereso? Akkor szerinted mi?


En ha beszelgetni akarok, akkor old-school modon talalkozom az illetovel, vagy ha mas nem, akkor felhivjuk egymast es beszelgetunk.

A chatablak az nem beszelgetes szamomra.


De en fura vagyok, sms-ezni se szeretek. Ha valami van, akkor telefonon hivok.


Miert keresel kifogasokat?


Amugy vannak olyan oldalak ahol csak beszelgetesrol szol a dolog, de a tinder az hatarozottan nem az.

2019. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zsoltmester ***** válasza:
Miért vannak egyáltalán emberek a Tinderen...
2019. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik BASZelgetni akar amugy...
2019. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled. Hány éves vagy kérdező?
2019. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!