Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ti mennyire vagytok szexuálisan vonzók?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Elképesztően, nem lehet hova fokozni
Átlagfeletti szinten
Átlagosan
Kicsivel átlagalatti szinten
Sokkal átlagalatti szinten
Semennyire, sok ezer ellenkező neműből tetszek 1-2-nek vagy senkinek
58 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 6 éve nem tudtam 1-2 randinál messzebbre jutni 1 nővel sem szóval valszeg a semennyire kategória lehetek, borzasztó kisugárzással. Valszeg túl fura is vagyok a legtöbb normie csajnak úgyhogy faking reménytelennek tűnik a helyzetem. Pedig szerintem annyira nem lehetek ronda. Jobb napjaimon szerintem elmegyek egy 10/6-nak és izom is van rajtam valamennyi plusz 195cm körül vagyok de hát ez van mégis valamiért.


Egyszerűen nincs meg bennem valami szerintem. Sokszor látok olyanokat is becsajozni akik konkrétan olyan buták mint a segg, vasággyal 60 kilók de mégis jobban tudnak nálam valamit :D. Igaz az ilyeneknek általában a párjaik is olyanok amilyenek...

2022. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy objektíven tudok magamra tekinteni. A testem átlag feletti, az arcom átlagos. Amint leszedik a fogszabályozót talán még szeretni is fogom magam. Az utcán/buliban a csendes, átlagos lányok szinte mindig megnéznek, a bomba csajok közül ötből egy. Nem hiszem hogy nagyképű vagyok ha azt mondom egy szolid 7.5/10.
2022. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg inkább az arcom a "csinike", és a testem a semmi érdekes, de ha elérem az általam ideálisnak tekintett súlyt, lehet, hogy ki tudok hozni magamból egy 7/10-et. Most inkább 6-ot mondanék.
2022. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
A nagy tuskó farkammal semennyire és nem csak szerintem.
2022. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én egy kicsit sem vagyok vonzó férfi. De amikor van párom akkor mindig nagy hévvel ugrik rám.
2022. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszek a nőknek.
2022. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is megmagyarázhatatlan okból a nők nagyon jól érzik velem magukat, és könnyen tudunk kötődni is egymáshoz. Pedig én nem érzem magam egy kifejezett donhuánnak
2022. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim és vélemények alapján átlagon felül, nem csak az izmos test, hanem a ki sugárzás meg feromonok miatt lehet. Tud átok is lenni néha.
2022. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. Kíváncsi vagyok, mivel én is így gondolom néha. Esetleg írhatok?



Fiúk, örülök hogy itt sokan a belső értékre is gyúrnak.

A nők sokszor jobban vonzódnak ahhoz aki törődik velük, ezt jó olvasni. :)

2022. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hogy válaszoljak a kérdésedre.


Kinézetem picit telt (sportolok, viszont van cicim és fenekem is, bár fogyni nagyon szeretnék), arcom babás, arcbőröm puha, hajam közép hosszú.


Nem tudom magam kategóriába sorolni, viszont szexuálisan nagyon is tudok vonzó lenni, mivel nem egy kör után fulladok ki, a páromat akár fél óráig is tudom kényeztetni, ami neki nagyon tetszik. :) csak ne kapjak szájzárat. ,💁🏼‍♀️🧐


Érdekel mi tetszik neki, szeretek fejlődni szexuálisan és emberileg is. Szeretek neki örömet okozni és szeretem azt amikor ő is örömet okoz nekem. Talán ezért vagyok "átlagfeletti" egy picit. Hiperaktív vagyok és képes vagyok naponta 2-3x együtt lenni a párommal, csak töltsön újra. :)


Ezek pozitív tulajdonságok? Mindenkinek más szerintem. :)



22/L

2022. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!