Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anált kedvelő lányok! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anált kedvelő lányok! Hogyan jöttetek rá, hogy análisan is élvezitek a szexet, esetleg önkielégítést ? Mindig is tudtátok, vagy fokozatosan jött a dolog, esetleg egy nagyon pozitív élményként ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amikor először benyomták a popómba akkor jöttem rá,hogy kellemes érzés nagyon.
2022. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Egész fiatalon mikor masztiztam akkor próbáltam ki azóta is szeretem :)


Nem nem kell privát köszi .D

2022. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Kicsi lány koromban - nyári időben - a szellentés élvezetes dolog volt. Így.
2022. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó partnerrel.
2022. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Olyan 20-on évesen kezdett el foglalkoztatni, de az akkori barátom elzárkózott, így nem erőltettem. Aztán egy srác megujjazott és jöttem rá nagyon élvezem. Később egy másik ffival már szexeltünk úgy is és sokkal intenzívebb az orgazmusom csiklóizgatással. Így, akivel lehetett megélem.

N

2022. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csajaimat én rá vezetem popólyuk nyalással és egy ujjas ujjazással, aki nagyon élvezi azzal kipróbáljuk az anált.

Az viszont igaz, hogy sok csaj megszerette a nyalást, ujjazást, de olyat még nem találtam közöttük sem aki az igazi anál szexet is megkedvelte volna ezután, de a kedvemért sokan megtették.

2022. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Masztizás közben jöttem rá, hogy szeretem 15 évesen kb
2022. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!