Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a pasitok időnként önkielégítés közben vibrátorral análisan izgatja magát?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egészségére. Bár nem kell kiderülnie, mert tudom, hogy csinálja, én is szoktam neki.

Néha amikor egyedül csinálja akkor rá jön valami új mozdulatra vagy bármire amitől nagyobbat élvez és akkor azt elmondja én meg amikor kéri megpróbálom ugyanúgy csinálni neki.

2018. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék neki. De sajnos irtózik a dologtól, ezért fel sem hozom.
2018. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább a csajom csinálja, nagyon élvezi
2018. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülnél neki, mert ismeri a saját testét.

Minden férfinak jó érzés a prosztata izgatása, csak sajnos sokan nem merik felvállalni a társadalmi megbélyegzés miatt.

Már nem a középkorban élünk.

2018. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bosszankodnék, mert nem tudta elmondani pedig ez régi vágyam. :D A valóságban persze szóba került, de nem vevő rá.
2018. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy a biszexuális kategóriába való a kérdés, de célt tévesztett mert a heteroba lett feltéve.
2018. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

#6: bánod, hogy nem ugorhatsz rá, mi langyikám?

Hát el kell szomorítsalak itt csak olyan pasik vannak, akik a lányokat szeretik.

2018. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Te izgatod a segget lyukát vibrátorral, és te homokosozol?

Legalább valld be hogy látens vagy, tudat alatt ott lappang benned, mert heteroként ilyen eszedbe nem jutna.

2018. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az, pasik vagytok, nem FÉRFIAK, pasik. Na ez az...
2018. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan csaj kellene akit izgat ez is.
2018. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!