Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak 12.9 cm a pisilőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 12.9 cm a pisilőm akkor nem is érdemes ismerkednem lányokkal?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak arra lennék kíváncsi azt a 0,9 centit hogy tudtad kimérni :D

A válasz a kérdésedre: igen. Sok másban lehetsz kiemelkedő, ha ebben épp nem tudsz sajnos.

2022. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint arra akartam érteni, hogy érdemes.
2022. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem,próbalkozz a fiúknál.
2022. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz kibe belerakni, akkor rakd bele bátran . Tanuld meg használni, akkor rájössz hogy a szexuális teljesítmény kb 20-30%-a ami a farkad .
2022. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
neked azért nem lesz esélyed lányoknál, mert egy anoním oldalon kiírogatsz random kisfacos kérdéseket, amiknek semmi közük hozzád, csak beteg az agyad és a válaszokra élvezkedsz.
2022. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez édes kevés lesz nekik nagyon labdába nem fogsz rúgni
2022. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 13centi, 33 vagyok, és a két gyerekes barátnőm miattam vált el a férjétől. biztos nem a pénzem miatt, mert az nincs sok, jelenleg csak alkalmi munkákat vállalok, mert tanulok. a képzés befejeztével jól fogok keresni, de elhelyezkedni sem egyszerű és nem sokat leszek otthon. szóval azt sem hiszem h jovobeli munkám számítana. és a farokméret sem. a lényeg hogy szerelmesek legyetek. és a te méreted bőven elég 10bol 9 nőnek. hidd el
2022. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!